Site icon Fakirhane

2019 Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafları Ödülleri’nden En Beğenilen 10 Fotoğraf

Bu sene beşincisi gerçekleşen Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafları Ödülleri’nin sonuçları açıklandı. Fotoğraf sanatına meraklı insanları hem komedi anlamında hem de teknik konuda bir araya getiren yarışma, bu sene de birbirinden ilginç ve komik eserleri bir araya getirdi!

Yarışmanın beş yılı boyunca en yüksek seviyedeki rekabet seviyesine eriştiği son yılında, jüriler önüne koyulan binlerce fotoğraftan 40 adet finalist çıkarmak gibi zor bir görevle karşıya karşıya geldiler. Çünkü birazdan göreceksiniz, bütün fotoğraflar birbirinden komik ve sıcak dolu.

Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafları Ödülleri’nin kurucuları üyeleri arasında yer alan Tom Sullum, bu seneki yarışma üzerine bir açıklamada bulundu:

“Seçilen bu 40 fotoğrafın, sahip olduğumuz en iyi finalistler olduğu fikrindeyim şahsen. Yarışmadaki rekabet duygusu gitgide artıyor ve yarışma her geçen gün daha fazla insana ulaşıyor. Yaklaşık 80 ülkeden binlerce katılım gerçekleştirildi. Bu yarışmanın sınırları olmamasını seviyoruz!”

Komedi diliyle lanse edilen bu yarışmanın aslında çok ciddi bir amacı var. Doğa hayatını korumak ve yarışma katılımcılarından da bunu beklemek.

İşte sizler için bu yarışmanın 2019 ödüllerinden en beğenilen 10 fotoğrafı bir araya getirdik. Ama bu 10 fotoğraf bana yetmez, diğer fotoğrafları da görmek isteriz derseniz ya da yarışma hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız web sitelerini ziyaret edebilirsiniz: https://www.comedywildlifephoto.com

Exit mobile version