Site icon Fakirhane

Bu Hafta İtibariyle Vizyona Girecek 6 Yeni Film

Efrahim: Bu Hafta İtibariyle Vizyona Girecek 6 Yeni Film

Her hafta olduğu üzere bu hafta Cuma günü itibariyle de vizyona yepyeni, şahane yerli ve yabancı filmler ekleniyor. İşte bu hafta Cuma gününden itibaren seyircisi ile buluşacak birbirinden güzel 6 film!

Limonata ve Ölümlü Dünya filmleri ile büyük bir başarı elde eden Ali Atay’ın üçüncü yönetmenlik deneyimi olan Cinayet Süsü, bir seri katili yakalamayan çalışan bir grup polisin oldukça komik maceralarını konu ediyor. Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen, Mehmet Özgür ve Aycan Koptur’un yer aldığı dev bir kadro ile seyircisini bekliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6qSsCZcnmck

Merakla beklenen bir diğer film Deri Ceket’in oyuncu kadrosunda Jean Dujardin, Adele Haenel, Albert Delphy, Coralie Russier, Marie Bunel ve Youssef Hajdi yer alıyor. Quentin Dupieux’nin yönetmenliğini üstlendiği film komedi severleri oldukça eğlendirecek gibi görünüyor.

Animasyon türündeki bu filmin yönetmen koltuğunda Ahmet Erdal oturuyor. Seslendirme kadrosunda ise Selay Taşdöğen, Elif Koç, Olcay Yusufoğlu, Gökhan Ercis yer alıyor. Çocuklarınız ile keyifli bir sinema filmi seyretmek için ideal bir tercih gibi duruyor.

Bart Freundlich’in yönetmenliğini yaptığı film dram türünde. Geçmişin Sırları filminin oyuncu kadrosunu ise Michelle Williams, Abby Quinn, Billy Crudup, Julianne Moore, Alex Esola gibi başarılı isimler oluşturuyor. 

Akiyon – polisiye türündeki Muhbir, hareketli bir sinema filmi deneyimi tercih edenler için iyi bir seçenek olarak duruyor. Joel Kinnaman, Rosamund Pike, Common, Clive Owen ve Ana de Armas’ın oyunculuklarını paylaştığı filmin yönetmenliğini üstlenen ise Andrea Di Stefano. 

Korku filmi sevenler için Araf 3: Cinler Kitabı, kuşkusuz iyi bir seçenek. Yerli korku filminin yönetmen koltuğunda Biray Dalkıran, oyuncu kadrosunda ise Mehmet Baştürk, Çağla Erdimen, Emre Özmen ve Sevgi Akoğlu yer alıyor.

Exit mobile version