Site icon Fakirhane

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered PC Sürümü Çıktı!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Sistem Gereksinimleri

Geçtiğimiz ay PlayStation 4 için yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oyunu şimdi PC ve Xbox One konsolları için yayınlandı. Çok sevilen silah oyunu güncellenmiş Remastered modeli ile şimdi neredeyse tüm konsollardan indirilebilir.

İlk olarak Infinity Ward tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu halen daha silah oyunu sevenlerin eğlence kaynağı olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere efsane oyunun geçtiğimiz ay özel bir yenilenmiş sürümü yayınlanmış ve geliştirilmiş grafikler ve çeşitli düzenlemeler ile yayına sunulmuştu. Başlangıçta sadece PlayStation 4 için gelen Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered indirmek isteyenler için şimdi Microsoft Windows ve Xbox One konsolları için de paylaşıldı.

Modern Warfare’ın ikinci oyununun orijinal sürümü yerine neden Remastered versiyonunu satın alacağınızı düşünüyorsanız; öncelikle olağanüstü yapımı 4K görüntü kalitesi ile oynayabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayriyeten güncellenmiş modelde ses, görüntü ve dokular üzerinde büyük ölçüde iyileştirmeler yapıldığı da apaçık görünüyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered nasıl indirilir, diye düşünüyorsanız PC ve Xbox One versiyonu için karşınıza iki adet internet sitesi çıkacaktır. Dilerseniz battle.net üzerinden 19.99 Dolar karşılığında oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yahut Microsoft Store mağazası üzerinden oyunun ismini aratarak 169.50 TL fiyat etiketi ile Xbox Live için HDR10 destekli Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered’ı edinebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Sistem Gereksinimleri

Call of Duty’nin yeni güncellenmiş sürümünü bilgisayarınıza indirmek için sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:

Daha kaliteli bir Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oynama deneyimi elde etmek istiyorsanız; aşağıdaki önerilen sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekmektedir:

Exit mobile version