Site icon Fakirhane

Fantastik Dünyalardan Gelen 5 Eğlenceli Yapboz Oyunu

Eğlenceli Yapboz Setleri

Harry Potter Temalı Puzzle ve Bulmaca Oyunları

Yalnızca eğlence amaçlı değil, zihinsel gelişimi desteklemek için de tercih edilen yapboz oyunları, Koronavirüsü günlerinde büyük ilgi görmeye başladı. Siz de vaktinizi daha keyifli değerlendirmek amacıyla bir yapboz oyunu satın almak istiyorsanız, sizler için birbirinden güzel ve fantastik dizi ya da filmlerden ilham alınarak tasarlanan oyunları bir araya getirdik. Hadi hep beraber inceleyelim…

5. Oyuncak Hikayesi 4 – 100 Parçalık Puzzle

6 yaş üzeri insanlara hitap eden Oyuncak Hikayesi 4 temalı bu puzzle seti, çocukları hayal kırıklığına uğratmadan vakitlerini en verimli şekilde değerlendirmelerini destekliyor. Bulmaca oyunlarının faydaları nelerdir, diye düşünüyorsanız bu oyunlar çocuklarınızın zihinsel hafızalarını geliştirmek için büyük bir hizmette bulunuyor. Ayrıca halihazırda Disney filmlerinden bildiğimiz meşhur karakterleri bu tür puzzle setlerinde görmek de çocuklar için motive edici bir faktör oluyor.

4. Star Wars: The Mandalorian (Bebek Yoda) – 500 Parçalık Yapboz

Star Wars hayranlarına müjde! Geçtiğimiz sene Disney+ dijital video platformunda yayın hayatına başlayan ve ilk sezonunu tamamlayan The Mandalorian dizisi, bu defa şahane bir bulmaca ile karşımıza çıkıyor. Dizinin en büyük sürprizlerinden biri olan Bebek Yoda karakteri 63,5cm x 38,1cm’lik büyük bir alana sahip. Ayrıca yapbozu satın alanlar bir adet Bebek Yoda posteri ile ödüllendiriliyor.

3. Rick and Morty (Szechuan Hot Tub) – 550 Parçalık Bulmaca

Rick and Morty sayesinde efsane olan bu McDonald’s sosu, yıllar önce üretimi durdurulmuş bir üründü. Fakat dizide sık sık Rick’in beğenisi üzerine yer verilmesi halinde, McDonald’s bu sosları yeniden üretmek zorunda kaldı. Eğlenceli Rick and Morty lisanslı ürünü olan bu yapbozda da Rick’i tavuk sosu küvetinde yatmış bir halde görüyoruz. Bu yapboz 3 yaşından yetişkinlere kadar herkesin kullanımına hitap etmekte, özellikle de bulmaca için başlangıç seti arayanlar adına birebir görünmektedir.

2. Marvel Avengers: Endgame Posteri – 1000 Parçalık Yapboz

510mm x 735mm olarak hazırlanan Avengers: Endgame posteri temalı bu bulmaca, Marvel hayranları için birebir diyebiliriz. Özellikle de çocuklarınızı bulmacaya başlatmak için bir yol arıyorsanız, Avengers iyi bir seçenek olabilir. Ancak bu bulmacanın oldukça zor olduğunu, sekiz yaşın üstündeki kişilere tavsiye edildiğini hatırlatmak isteriz.

1. Harry Potter ve Felsefe Taşı – 550 Parçalık Yapboz

Harry Potter temalı bir bulmaca oyunu arayanlar için şahane bir ürün olan bu yapboz, isterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınız ya da aileniz ile bir araya gelerek tamamlayabileceğiniz şahane bir macera içeriyor. Harry Potter ve Felsefe Taşı film afişinin parçalarını buluşturacağınız oyun 12 yaşından büyükler için kullanıma uygundur.

Exit mobile version