Site icon Fakirhane

Geçmişten Günümüze Neil Patrick Harris ve Ailesinin Cadılar Bayramı Kostümleri

Efrahim: Geçmişten Günümüze Neil Patrick Harris ve Ailesinin Cadılar Bayramı Kostümleri

How I Met Your Mother dizisinde canlandırdığı Barney karakteri ile akıllara kazınan başarılı oyuncu Neil Patrick Harris, sıkı takipçilerinin bildiği üzere uzun bir süredir her yıl ailesi ile beraber ilgi çekici Cadılar Bayramı kostümleri giyerek gündeme geliyor.

Efsane oyuncu Neil Patrick Harris, bu yıl da geçmiş yıllara oranla farklı bir tasarım ile karşımıza çıkmadı. Yine her zamanki gibi ilgi uyandıran bir kostüm ile ailesiyle beraber bir fotoğraf paylaşan Harris, bizlere ailesini çok sevdiğini ve hala daha içinde bir çocuk olduğunu hatırlatıyor.

Kocası David Burtka ve ikiz çocukları Gideon ve Harper ile Cadılar Bayramı için kostüm giyinme geleneğini sürdürmeye devam etmekte olan Neil Patrick Harris, bu yıl da ailesi ile beraber Cadılar Bayramı için giyindikleri kostümü İnstagram’da takipçileri ile paylaştı.

Ayrıca hatırlamayanlar için bilgilendirmekte yarar var, usta oyuncu Neil Patrick Harris, çok meşhur olmuş How I Met Your Mother performasının dışında bir Netflix dizisi olan Talihsiz Serüvenler Dizisi’nde, çocukluğunda içinde yer aldığı Doogie Howser, M.D. dizisinde ve Şirinler, Köfte Yağmuru, Spider-Man: The New Animated Series gibi pek çok animasyon serisine yaptığı seslendirmeler ile ününe ün katmaya devam ediyor. Yaptığı her iş, söylediği her söz çabucak gündeme taşınan başarılı oyuncu, tüm dünyada azımsanamayacak kadar büyük bir takipçi kitlesine sahip.

İşte Neil Patrick Harris ve ailesinin geçmişten günümüze giyindiği Cadılar Bayramı kostümleri…

Son olarak bu yıl olağanüstü bir kombin ile Frida Kahlo ile Andy Warhol’u, Salvador Dali ile Vincent Van Gogh’u bir araya getiren pek eğlenceli aile, bu geleneksel Cadılar Bayramı kostümlerini gelecek yıllarda da sürdürecek gibi görünüyor!

Exit mobile version