Site icon Fakirhane

İki İsviçreli Turist The Simpsons Dizisinden Kareleri Tekrar Canlandırdı!

Efrahim: İki İsviçreli Turist The Simpsons Dizisinden Kareleri Tekrar Canlandırdı!

The Simpsons’lar dizisinden çok fazla bahsetmeye gerek yok herhalde. Büyüdüğümüz tüm yabancı televizyon şovlarını düşünürsek, akla ilk gelecek yapımlardan bir tanesi belki de. Milyonların gönlünde taht kuran ve 1989 yılından bu yana takipçisi olduğumuz bu dizi, en uzun soluklu Amerikan SitCom’u olarak kabul edilmektedir.

Fakat bugünkü yazımızın konusu The Simpsons değil. The Simpsons ailesini onurlandırmak adına yapılan çılgınlıkların birinden bahsedeceğiz.

Katrin ve Janine, bir gün İsviçre’deki evlerinden ayrılıp New Orleans’a maceralı bir yolculuğa çıkmaya karar vermişler. Bu yolculuktaki amaçları ise, The Simpsons’un 29. sezon 17. bölümünü karesi karesine tekrardan canlandırmak.

Bahsi geçen bölümde Homer’in eşi şehri terk ediyor ve artık özgür kalan Homer New Orleans’taki tüm muhteşem yiyecek ve içecekleri keşfetmeye, yola çıkıyor.

İşte Katrin ve Janine’nin amaçları da tam olarak bu! Çok sevdikleri New Orleans’a gitmek ve çok sevdikleri bir animasyon kahramanının canlandırmasını yapmak…

Katrin: “Çok önceden planladığımız halde, çekimler sırasında bazı tatsız engellerle karşılaştık. Pazar günleri kapalı olan bir restoran vardı, bir restoran sonsuza dek kapatılmıştı, başka bir restorandaki o yemek artık menüde değildi, yemek sezon dışıydı, yemek asla menüde olmamıştı, restoran tadilat aşamasındaydı, diğeri yaz tatilinde kapalıydı, restoranların birinde tabela değişmişti…”

“Ama en büyük zorluk, Homer’ı taklit etmek oldu! Harika bir çekiciliği olan ama o kadar da görkemli olmayan bir adamdı.”

“Karidesler ve bir ton patates kızartması ağzımızdayken, her şey diğer restoran sakinlerinin gözleri önünde oluyordu. Çok rahatsız olmuşlardı.”

Bu fotoğrafların bir de videoya dönüştüğü bir kolaj hazırlamışlar. Son olarak bir de ona göz atalım!

Bu iki çılgın kadına ve yolculuklarıyla ilgili daha pek çok detaya aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

katrin.cool | youtube.com | Instagram | Instagram

Exit mobile version