Site icon Fakirhane

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a Karakomik Filmler İçin Tebrik Videosu

Efrahim: Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a Karakomik Filmler İçin Tebrik Videosu

Dün itibariyle vizyonlarda yerini alan Cem Yılmaz’ın merakla beklediğimiz Karakomik Filmler projesi nihayet izleyicilerle buluştu. Gelen ilk yorumlara baktığımızda izleyenlerin salondan beğeni ile ayrıldığını görüyoruz. Eleştirmenlerin film hakkında paylaştığı ilk yorumlar da oldukça olumlu görünmekle beraber birçok ünlü isimden filmin yaratıcısı Cem Yılmaz’a tebrik mesajı gönderiliyor. Bu isimlerden bir tanesi de Hollywood’un ünlü starı Russell Crowe!

5 yıl önce Russell Crowe’un yönettiği ve başrolünde Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan gibi yerli oyuncuların da yer aldığı The Water Diviner (Son Umut) filminde bir araya gelen Crowe ve Yılmaz ikilisi, görünen o ki dostluklarını geçen yıllara rağmen korumaya devam ediyorlar.

Çanakkale Savaşı’nın Hollywood bakışı ile ekranlara taşındığı bu filmin ardından Russell Crowe’un dünya basınında Cem Yılmaz’dan övgüler ile bahsettiğini görmüştük. Yılmaz’ın oyunculuk yeteneğini tüm dünyaya ispatlamış olan bu film, aynı zamanda muhteşem bir dostluk da doğurmuş.

Cem Yılmaz’ın dün akşam saatlerinde Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderi kısa zamanda büyük ilgi topladı! Cem Yılmaz, “Sevenim çok. Geçmiş 6 sene boyunca her filmimde arayıp, hayırlı olsun başarılar der mi lan bir insan? Amcanın oğlu olsa yapmaz. İyi adam iyi. Ne zaman bir kardeşe ihtiyacın olsa, o hep orada. Teşekkürler Maximus.” ifadelerini kullandığı bu gönderi altında, Russell Crowe’un Karakomik Filmler için kaydettiği tebrik videosunu paylaştı.

Merakla beklenen film Karakomik Filmler nihayet vizyonda!

2019 yılının başından bu yana beklediğimiz, vizyon tarihlerindeki değişiklikler nedeniyle bugünlere kadar sarkan Karakomik Filmler dün itibariyle beyaz perdede seyircilerin karşısına çıkmaya başladı.

Birer saatten oluşan iki filmi tek seansta izleme şansına erişebileceğiniz Karakomik Filmler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için film hakkında paylaştığımız diğer yazılarımıza da bir göz gezdirebilirsiniz!

https://fakirhane.com/cem-yilmazin-yeni-projesi-karakomik-filmler-ile-ilgili-merak-edilen-7-bilgi/2019/1397/
https://fakirhane.com/karakomik-filmler-ve-bugun-vizyona-girecek-diger-6-sinema-filmi/2019/1394/
Exit mobile version