Site icon Fakirhane

Ünlü Dizi ve Film Sahneleri Çizgi Film Karakterleriyle Birleşti!

cizgi-film

unlu-dizi-ve-film-sahneleri-cizgi-film-karakterleriyle-birlesti

Omerika isimli başarılı grafik tasarım sanatçısı, ünlü dizi ve film sahneleri ile çizgi film karakterlerini bir araya getiriyor! Her defasında ortaya oldukça eğlenceli kareler birleştiren Omerika, takipçilerini nostaljik bir anı dizisine sürüklüyor.

Dizi ve film yıldızlarını yaptığı fotoğraf montajlarında meşhur Disney ve diğer çizgi film karakterleri ile buluşturan başarılı sanatçı, esprili diliyle ilham verici tasarımlar ortaya koyuyor.

Sözü daha fazla uzatmadan Omerika’nın bir süredir Instagram’da hayata geçirdiği bu komik projeye bir göz atalım!

1994 yılından 2004 yılına kadar 10 sezon ve 236 bölümlük dev arşivi ile tüm zamanların en komik sit-com dizilerinden biri olan Friends, Manhattan’da yaşayan bir grup arkadaşın keyifli hikayesine odaklanıyor.

Audrey Hepburn’un en etkileyici performanslarından birini gerçekleştirdiği bu film, New York sosyetesinin ilgi çekici simalarından Holly’nin, yan dairesine taşınan genç adam ile yaşadığı duygusal hikayeyi aktarıyor.

Sharon Stone’nin yıllar yılı o çok konuşulan sahnesi, bu defa Omerika’nın küçük yorumu ile tekrar anlatılıyor.

Quentin Tarantino’nun en vahşi ve en sevilen filmlerinden Kill Bill, bu defa Uma Thurman yerine bir Disney karakterinin katkısıyla karşımıza çıkıyor.

Gerçek bir hikayeden yola çıkarak izleyicilere sunulan Titanic, bu kez Alaaddin’in Sihirli Lambası animasyonunun karakterlerini gemiye ağırlıyor.

Yine gerçek bir hikayeden esinlenerek oluşturulan The Notebook (Not Defteri), tüm zamanların en romantik filmleri arasında sayılıyor.

Yayınlandığı günden itibaren pek çok insanı etkilemeyi başarmış Fight Club, Chuck Palahniuk’in aynı isimli eserinden uyarlanmış ve Brad Pitt ile Edward Norton’un başarılı oyunculuklarıyla karşımıza çıkmıştır.

Tıpkı Fight Club gibi yayınlandığı döneme damgasını vurmuş ve hala daha çok konuşulan psikolojik korku filmi Altıncı His, türünün en değerli örnekleri arasında kabul ediliyor.

Omerika’nın yaptığı diğer çalışmalara göz atmak onu takip etmek için: Instagram

Bu içeriği sevdiyseniz, diğer fotoğraf manipülasyonu içeriklerimize de göz atabilirsiniz!

https://fakirhane.com/charlie-davoli-modern-kentler-ile-dogayi-birlestiriyor/2019/1990/
https://fakirhane.com/ana-stretcunun-seyahat-fotograflarini-daha-renkli-kilmak-icin-gerceklestirdigi-bunun-icin-kesildim-projesi/2019/1692/
https://fakirhane.com/monica-carvalhonun-zihnimizi-karistiracak-fotograf-manipulasyon-calismalari/2019/1535/
Exit mobile version