Umut Köse: Burcu Biricik Karantina Setlerine Tepki Verdi
Diğer

Burcu Biricik Karantina Setlerine Tepki Verdi

En son Kuzgun dizisi beraberinde ekran karşısında gördüğümüz Burcu Biricik, önümüzdeki dönemde Netflix film ve dizi platformu üzerinde yeni bir diziye başlayacak. Fatma isimli dizisinde hazırlanan Burcu Biricik yeni normale alışmaya çalışan isimlerden biri.

Karantina süreci içerinde yöneltilen sorulara evde çok da sıkılmadıkları ile ilgili söylemler söyleyen Burcu Biricik, normal bir dönem geçirdiklerini söyledi.

Korona döneminde alınan sıkı kararların yavaş bir şekilde gevşetilmesi yani yeni normale geçilmesi ile eşi Emre Yetkin ile sokağa çıkmaya başlayan Burcu Biricik, kameralara vermiş olduğu açıklamada dinlemeye ve düşünmeye bu süreçte bolca vakit bulduğunu bunun yanı sıra bu dönemde en iyi şeyin de psikolojiyi iyi tutmak olduğunu söyledi.

Burcu Biricik açıklamalarına şu sözler ile devam etti;

İnşallah bu şekilde atlatırız, kayıplarımız için gerçekten çok üzgünüz, inşallah daha fazla olmaz. Diyebilecek çok fazla bir şey yok.

Karantina döneminde evlerde yapılan hamur işini eşiyle beraber kendi evlerinde oldukça fazla yaptıklarını dile getiren oyuncunun kilo almamış olması şaşırttı. Yaklaşık 3 ay süren karantina döneminde setlerin durdurulması taraftarı olan Burcu Biricik;

Ne yaşayacağımızı bilmiyorduk. Ara vermeyen setlere anlam dahi verememiştim, çünkü çok insani bir durum, çok sağlıksal çok bilinçli olunması gerekilen bir durum. Ben de açıkçası durdurulmayan setlere tepkiliydim. Ama şimdi üzerinden zaman geçti. Nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyoruz, bilinçlendik şeklinde ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir