Umut Köse: Ebru Şahin Hakkındaki Aşk İddiası
Diğer,  Eğlence

Ebru Şahin Hakkındaki Aşk İddiası

Hercai dizisindeki Reyyan rolü ile oldukça sevilen ve bu sevginin dünya da pek çok ülkede ki insanlara yayılması ile sosyal medya da dahil olmak üzere Ebru Şahin ününe ün katmaya devam ediyor.

2019 Yılı içerisinde gayet başarılı bir yıl geçirmiş olan Ebru Şahin Hercai projesinde yer aldığı andan itibaren ve dizinin bitiminden sonra dahi hala sevenlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Milyonların sevgilisi olarak da tanımlanan Ebru Şahin, büyük başarısının keyfini sürüyor.

Dünya genelinde bir sorun haline gelen ve hayatı 3 aylığına da olsa durduran korona yasaklarının bugünlerde biraz da olsa gevşetilmesi ile Ebru Şahin de yeni normale alışma çabası içerisinde. Güzel oyuncu kuralların gevşetilmesi ve yazlık alanların insanlara açılması ile soluğu Çeşme de aldı.

Sosyal medyadan da yapmış olduğu paylaşımlardan anlaşıldığı üzere ünlü güzel halinden son derece mutlu ve memnun görünüyor. Onun adına sevenlerinin çok mutlu olduğu bu zamanlar da sosyal medya da garip bir aşk iddiası dönüyor. Bu iddialarının oldukça tuhaf olduğunu söyleyebiliriz.

Ebru Şahin hakkında çıkan bu tuhaf aşk iddasının sebebi ise İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç olarak biliniyor. Güzel oyuncu ile aynı yerde denize giren Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, bir aşk iddasının yayılmasına sebep oldu.

Oğuzhan Koç bu konuya tepki olarak; Siz bile inanmıyorsunuz yazdığınıza, yapmayın gözünüzü seveyim… şeklinde konuya büyük bir tepki gösterdi.

Hiçbir şeyden haberi olmayan ünlü oyuncu Ebru Şahin tüm sevenlerinin güzel bir hafta sonu geçirmesini dileyen fotoğraflarını sosyal medya içerisinde paylaşır iken, bu aşk iddialarına güzel oyuncunun hayranları şaşkınlık ile karşıladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir