Umut Köse: Hazal Kaya’dan Yeni Proje ve Gelişmeler
Diğer,  Eğlence

Hazal Kaya’dan Yeni Proje ve Gelişmeler

Geçtiğimiz dönemlerde son olarak Bizim Hikaye isimli projede başrol oynayan Hazal Kaya başarılı oyunculuğu ile güzel bir yapımın içerisinde bulunmuş ve daha sonrada oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı.

Oğlunun doğumundan bu yana sadece bakımı ile ilgilenen güzel anne Hazal Kaya’yı sevenleri oldukça özlemiş ekranlardan oğlu Fikret Ali nedeni ile uzak kalmıştı. Güzel oyuncu yeni bir proje ile ekranlara geri döneceğini dile getirdi.

Geçtiğimiz haftalarda yeni proje ve gelişmeleri sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarına duyuran Hazal Kaya, mutluluğunu tüm seveleri ile paylaştı. Ünlü oyuncunun setlere uzun bir aradan sonra geri dönüyor olması tüm sevenlerini şimdiden heyecanlandırdı.

Bu sefer içerisinde bulunduğu proje bir dizi projesi olmayan Hazal Kaya, Medyapım tarafından hazırlanan Benden Ne Olur isimli filmde başrolde yer alacak. Güzel oyuncu bu güzel haberi sevenlerine duyurur iken kendisi de bir hayli heyecanlı görünüyor.

Uzun bir aradan sonra gelen bu güzel haber bu kadarla da bitmiyor. Setlere geri dönecek olan Hazal Kayanın filmle ilgili olan gelişme kısımları da oldukça ilgi çekici. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre, filmin yönetmeni belirlendi. Murat Şöney, ile Medyapım arasında anlaşma yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir