FakirYazar: Instagram'ı Sosyal Ağ Olarak Kullanma
Sosyal Medya

Instagram’ı Sosyal Ağ Olarak Kullanma

Daha önce de belirtildiği gibi Instagram tamamen görsel paylaşımla ilgilidir, bu nedenle herkesin asıl amacı sadece en iyi fotoğraf ve videoları paylaşmak ve bulmaktır. Her kullanıcı profilinde kaç kişinin takip ettiğini ve kaç kullanıcının daha takip ettiğini gösteren “Takipçiler” ve “İzleyenler” sayımı vardır.

Her kullanıcı profilinin, onları takip etmek için dokunabileceğiniz bir düğmesi vardır. Bir kullanıcının profili özel olarak ayarlandıysa, önce isteğinizi onaylaması gerekir.

Profiliniz oluşturulduğunda ve herkese açık olduğunda, herkesin tüm fotoğraflarınız ve videolarınızla birlikte profilinizi bulabileceğini ve görüntüleyebileceğini unutmayın. Kendinizinkini özel olarak ayarlayın, yalnızca takipçilerinizin yayınlarınızı görebilmesini onaylamak istiyorsanız.

Yazılara etkileşimde bulunmak eğlenceli ve kolaydır. Herhangi bir gönderiyi “beğenmek” için çift tıklayabilir veya alttaki bir yorum ekleyebilirsiniz. Doğrudan mesajla birisiyle paylaşmak için ok düğmesini bile tıklayabilirsiniz .

İzlenecek başka arkadaşlar veya ilginç hesaplar bulmak veya eklemek istiyorsanız , size önerilen uyarlanmış gönderilere göz atmak için arama sekmesini (büyüteç simgesiyle işaretlenmiş) kullanın. Belirli kullanıcıları veya hashtag’leri aramak için üst kısımdaki arama çubuğunu da kullanabilirsiniz.

18 Yıllık internet ve bilgisayar deneyimim ile fakirhane'yi oluşturdum ve umarım bu heyecanlı internet web ortamını güzel yerlere getirebilirim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir