Umut Köse: İrem Helvacıoğlu Yine Mest Etti
Diğer,  Eğlence

İrem Helvacıoğlu Yine Mest Etti

Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırmış olduğu Nefes isimli karakteri ile tüm izleyenlerin kalbinde taht kurmayı başarmıştı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde sergilemiş olduğu başarılı oyunculuğu ile hem yurt içinde hem de yurt dışında bir çok hayran kitlesi oluşan İrem Helvacıoğlu, TV ekranlarında olduğu kadar sosyal medyadan da oldukça konuşulan isimler arasında yer almakta.

Hayran kitlesi git gide artmaya devam eden İrem Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz dizisinin dünyanın bir çok köşesinde yayınlanması ile birlikte çok iyi dönütler aldığı biliniyor. Dizinin en çok Nefes karakterine olan hayranlık, sosyal medyada da oldukça kendini belli ediyor.

Sen Anlat Karadeniz sonrası Kerem Bürsin ile kamera karşısına geçen İrem Helvacıoğlu Eflatun isimli bir filmde rol almıştı. Festival filmi olarak bilinen Eflatun İrem Helvacıoğlu kitlesi nedeniyle oldukça iyi bir ilgi ile karşılandı.

Sen Anlat Karadeniz projesinden sonra herhangi bir projede adı duyulmayan İrem Helvacıoğlunun bir sonraki projosi oldukça merak ediliyor.

Sen Anlat Karadeniz sonrası dinlenmek istediğini söyleyen oyuncu, gelen proje tekliflerini değerlendirmemişti. Zaman zaman sosyal medyadan paylaşım yapan güzel oyuncu, İrem Helvacıoğlu hayranlarına kendini özletmemeye dikkat ediyor.

Son olarak takipçilerinin beğenisine sunduğu fotoğrafın altına Bir zamanlar notu düşen İrem Helvacıoğlu büyük bir ilgi ile beğenildi. Hayranları güzel oyuncu. İrem Helvacıoğlu fotoğrafının altına bu ne güzellik İrem Hanım. Bir fotoğrafın ile yüzümüzde gülümsemeye sebep oluyorsun. Şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir