Umut Köse: Merve Boluğur Üniversite Sınavına Girmedi
Diğer,  Eğlence

Merve Boluğur Üniversite Sınavına Girmedi

Son zamanların sosyal medya üzerinden en çok tartışılan kişisi olarak da bilinen Merve Boluğur, karantina döneminde sürekli olarak rakiplerine kafa tutan paylaşımları ile dikkat çekiyordu.

Üniversite okuyarak diplomasını almak isteyen güzel oyuncu Merve Boluğur karantina döneminde oldukça sıkı bir şekilde üniversite sınavına hazırlanmaktaydı. Sıkı bir şekilde ders çalıştığını sosyal meda hesapları üzerinden duyuran Merve Boluğur sevenlerini şaşırtmış ve sosyal medya hesapları üzerinde insanlar tarafından oldukça tartışılmıştı.

Uzun zamandır üniversite sınavlarına hazırlanmakta olan ve yer yer rakiplerine kafa tutan paylaşımlarda bulunan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde girilen üniversite sınavına girmediğini belirtti.

Tüm bir yıl bu konu hakkında eleştiriye, tebriğe vs. maruz kalan Merve Boluğur, takipçilerinin merakı ve üniversite sınavı sonrası sorulara yanıt verdi. Güzel oyuncu üniversite sınavına girmediğini belirterek yine herkesi oldukça şaşırttı.

Hayranları bu duruma oldukça şaşırırken Merve Boluğurdan beklenmeyen bir paylaşım geldi. Hayranlarına; panik yapmayın seneye gireceğim inşallah, Notunu düştüğü bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir