Umut Köse: Pınar Deniz’den Kubilay Aka İtirafı
Diğer,  Eğlence,  Nedir ?

Pınar Deniz’den Kubilay Aka İtirafı

Ünlü ve güzel oyuncunun geçtiğimiz günlerde konuk olduğu ve Youtube’dan yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programında yapmış olduğu Vatanım Sensin dizisideki Kubilay Aka itirafı şaşırttı.

Son zamanlarda duru ve doğal güzelliği ile sosyal medya da dikkati üzerine çekmeyi başaran ve bunun yanı sıra rol almış olduğu Aşk 101 dizisi ile izleyiciye kendini sevdirerek başarılı bir yıl içerisinde olan Pınar Deniz, katılmış olduğu Bu Gece programındaki soruları yanıtladı.

Güzel oyuncu Pınar Deniz en havalı arkadaşının Celile Toyon olduğunu belirtirken, bugüne dek sette yapmış olduğun en büyük pislik nedir? sorusuna böyle şeyler pek yapmadığını söyledi.

Vatanım Sensin dizisinde yaşanmış bir olayı anlatan Pınar Deniz, dizide Ali Kemal karakterini canlandıran Kubilay Aka’nın dramatik bir sahnesi sırasında provada olduklarını sanan Pınar Deniz gözlerini şaşı yaptığını ve Kubilay Aka’nın buna çok güldüğünü anlattı. Güzel oyuncu Pınar Deniz; Kubilay’ın dalağı çok düşüktür, güldü. Ben anlamadım, sonra papara yedi yönetmenlerden. Buradan ben bunu açıklamış olayım, üstümden gitsin. Kubilay hala bana bunun şeyini yapıyor. Senin yüzünden bana kızdılar diye.

Kubilay Akanın bu olay karşısında kendisini ispiyonlamadığını da ekleyen Pınar Deniz dalağının düşük olmadığını da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir