Ulaş Utku Bozdoğan: Postegro Benzeri Uygulamalar: 11 Farklı Seçenek
Teknoloji

Postegro Benzeri Uygulamalar: 11 Farklı Seçenek

Postegro, LiLi Technologies tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Uygulama Instagram‘da takip etmediğiniz profilleri görüntüleme şansı sunduğunu iddia eder. Resmi mağazalardan indirilemeyen uygulamalardan biridir ve bu sebeple Postegro benzeri uygulamalar fazladır.

Postegro alternatifi arıyorsanız mutlaka neye ulaşmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu tür uygulamaların tamamı hesap verilerinize ulaşırlar. Eğer hesap güvenliğinizi önemsiyorsanız Postegro ve Postegro benzeri uygulamaları kullanmaktan olabildiğince kaçınmalısınız.

Postegro benzeri uygulamalar

Postegro Nedir?

Postegro, Instagram kullanıcıları üzerinde stalk yapmayı sevenler için geliştirilmiş bir tür uygulama ve sitedir. Bu araç sayesinde takip etmediğiniz hesapları dahi görebilirsiniz. Ancak uygulamanın tam anlamıyla güvenli olduğunu söylemek tartışmaya açık bir durumdur.

Birinin Instagram’da sizi takip etmeye başladığını düşünün. Eğer profili kapalıysa onu takip etmediğiniz için kim olduğunu öğrenemezsiniz. Postegro uygulaması takip etmediğiniz gizli Instagram hesaplarındaki profil içeriklerini size gösterir ve kimliğinizi açığa çıkartmaz.

Postegro uygulaması kağıt üzerinde çok iyi bir uygulama gibi gözükür. Ancak pek çok yerde olumsuz yorumlarla ve düşük puanlarla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Kullananların büyük bir kısmı onu güvenli olarak görürler ama bazısı için belirtilen güvenlik geçerli değildir.

Postegro Benzeri Uygulamalar Güvenli Mi?

Postegro üçüncü parti bir uygulamadır ve resmi mağazalarda yer almaz. Bu açık bir şekilde Play Store ve App Store açısından güvenilir olmadığını gösterir. Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren verileriniz kaydedilir ve diğer kullanıcılarla paylaşılır.

Postegro benzeri uygulamalara giriş yaptığınızda giriş bilgilerinizi uygulamaya vermiş olursunuz. Hesabınız açılır açılmaz bir veri kümesine dahil edilirsinizz. Postegro ve Postegro benzeri uygulamalar mesajlarınıza dahi ulaşabildiğinden buna hazırlıklı olmalısınız.

Postegro Benzeri Uygulamalar

Instagram profillerini takip etmeden görebilme fırsatı sunan tek uygulama Postegro değildir. Postegro benzeri uygulamalar benzer işleyişe sahiptirler. Genel olarak bir kez işe yaradıklarında her zaman işe yaradıkları düşünüldüğünden çok yaygındırlar.

Herhangi bir kullanıcının gizli hesabını görüntülemek istediğinizde Postegro benzeri uygulamalar kullanmanız gerekebilir. Ayrıca bu tür uygulamalar işleyişleri bakımından daha önce diğer kullanıcılardan elde ettikleri verileri toplarlar ve size sunarlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Postegro Benzeri Uygulamalar: 11 Farklı Seçenek

1. Secretle

Secretle, Postegro benzeri uygulamalar denildiğinde ilk akıllara gelenlerdendir. Ancak veri toplama konusunda diğerlerinden bir adım öteye geçer. Uygulamaya giriş yapar yapmaz hesabınıza ait tüm veriler toplanır ve uygulamanın veri kümesinin içerisine dahil edilir.

Secretle uygulamasının dezavantajı ise çok fazla kişi tarafından kullanılmamasıdır. Kullanıcı sayısı diğerlerine göre daha az olduğundan veri kümeleri oluşturmakta epey bir zorlanabilir. Diğer hesaplar hakkında bilgi edinmek istediğinizde sınırlı verilerle karşılaşabilirsiniz.

NuNu Web

2. NuNu Web

NuNu Web, Postegro gibi uygulamalardan sadece biridir. Tamamen benzer bir işleyişle ilerler. Zaten Postegro benzeri uygulamaların özelliği budur. Size basitliğin yanında istediğiniz tüm bilgilere erişim imkanı tanır. Elbette bunu yapabilmek için Instagram hesabı gereklidir.

NuNu Web kullanmaya başladıktan sonra daha önce bu uygulama üzerinden verisi toplanmış tüm hesaplara erişim sağlayabilirsiniz. Hesaplar gizli olsalar bile paylaşımlarını görebilirsiniz. Bazen düşük kaliteli bile olsa paylaşımların tamamını indirebilme şansınız vardır.

Pingru

3. Pingru

Pingru, Postegro yerine gelen uygulamalardan biridir. Benzer işleyişe sahiptir ve ziyaret ettiğiniz profillerde yer alan içerikleri cihazınıza indirmenize imkan tanır. Bu uygulama sayesinde gizli profilleri görebilir ve amacınıza uygun olarak çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Pingru bir hesabın kimi takip ettiğini ve kimler tarafından takip edildiğini gösterir. Hesapta yer alan tüm paylaşımları öne çıkanlar dahil olmak üzere görmenizi sağlar. Profil fotoğrafı gibi pek çok seçeneği biraz daha büyütür. Kullanmak için bir Instagram hesabı gereklidir.

BestWhozi

4. BestWhozi

BestWhozi, Postegro yerine gelen uygulamalardan biri olarak kabul edilebilir. Postegro uygulamasında yer alan hataların giderilmesi sayesinde kullanılabilirliği artış göstermiştir. Tüm özel profillere sorunsuz bir şekilde ulaşım imkanı sunduğundan oldukça kullanışlıdır.

BestWhozi uygulamasını kullanmak zor değildir. Postegro gibi uygulamalar nasıl kullanılıyorsa aynı şekilde kullanılır. Bir Instagram hesabıyla giriş yaparsınız ve daha sonra bu uygulama tarafından önceden toplanmış olan tüm verilere erişim sağlayabilirsiniz.

Profile Reports for Instagram

5. Profile Reports for Instagram

Profile Reports for Instagram, Postegro yerine gelen uygulama değildir. Sadece özellikleri doğrultusunda Postegro benzeri uygulamalardan biri olarak kabul edilir. Uygulamayı kullandığınızda her şeyi anonim bir şekilde görüntüleyebilme şansınız olacaktır.

Profile Reports for Instagram çok daha fazlasını sunabilir. Postegro gibi uygulamalardan biri olarak gösterilse bile özellikleri daha gelişmiştir. Etkileşim raporları sunabilir ve sizleri gizli gizli kimlerin takip ettiğini gösterebilir. Aynı zamanda engelleyenler hakkında bilgi verir.

Blind Stalk See Hidden Profile

6. Blind Stalk See Hidden Profile

Blind Stalk See Hidden Profile, tam olarak Postergo benzeri uygulama değildir. Daha çok sizi takipten çıkanları, engelleyenleri, profilinizi ziyaret edenleri ve hikayelerinize bakanları gösterir. Gelişmiş özellikleri doğrultusunda her şeyi istatistiksel olarak keşfetmenizi sağlar.

Blind Stalk See Hidden Profile, Instagram profiliniz hakkında erişebileceğiniz tüm verileri size sunar. Kullanışlı olmasının sebebi takipçi analizi konusunda üst düzey çözümler getirmesinden kaynaklanır. Ancak Postegro uygulaması gibi geniş veri kümelerine sahip değildir.

Postegro Benzeri Siteler

Postegro benzeri siteler özellikle Postegro ve Postegro benzeri uygulamalar sorun çıkartmaya başladıklarında tercih edilirler. Instagram verilerine erişip onları toplamak resmi mobil uygulama mağazaları tarafından kabul edilebilir değildir ve uygulamalar hemen silinirler.

Bu noktada Postegro benzeri siteler kullanışlı olurlar. Aslında uygulamaya açılan kapı gibidirler çünkü sonunda bir Instagram hesabıyla giriş yapmanızı gerektirir. Bu tür siteler uygulamalardan daha farklı yaklaşımlara sahip olabildiklerinden dikkatli olmak gerekebilir.

lili app

1. Lili App

Lili App, Postegro benzeri sitelerde en üst sıralarda yer alır. Gizli hesapları inceleme konusunda size destek olur. En önemli yönü ise günlük sorgulama sınırına sahip olmasıdır. Siteyi kullanarak takip etmediğiniz gizli hesapların içeriklerine bakabilirsiniz.

Lili App sitesini kullanmak çok zor değildir. İlk girişten itibaren size yol gösterebilecek bazı sorular ve cevaplar bulabilirsiniz. Bunları kullanarak siteyi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ancak gizlilik gibi faktörleri hesaba katmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Postegro LiLi

2. Postegro LiLi

Postegro LiLi, Instagram profillerini görüntülemenizi sağlayan bir sitedir. Postegro benzeri uygulamalar arasında kabul edilmez. Daha çok bir tür sitedir ve çoğu zaman sorunsuz bir şekilde çalışır. Site sürekli geliştirilir ve kullanıcılara herhangi bir problem yaşatmaz.

Postegro LiLi sitesi aslında Postegro benzeri uygulamalar ile aynı yolu takip eder. Kullanıcı verilerinden oluşan geniş bir altyapısı vardır. Erişmek istediğiniz profil veri kümesinin içinde yer aldığında size takip etmeden ve fark edilmeden profile erişebilme imkanı tanır.

3. Lili APK

Lili APK, Postegro benzeri uygulamalar açısından bir geçiş kapısıdır. Farklı bir uygulamaya açılır ama resmi mağazalarda yoktur. Kimine göre Postegro ile benzer sitelerden biridir. Asıl işlevi ise Instagram gönderilerini ve hikayelerini doğrudan telefona indirmeyi sağlamasıdır.

Lili APK çok sık kullanılan Postegro alternatiflerinden biridir. Benzer işleyişe sahip olduğundan kullanıcılar yönlerini bulmakta pek zorlanmazlar. Son sürüm kullanıldığı sürece problemsiz bir şekilde ilerleme kaydedilebilir. Böylece gizli Instagram profilleri görüntülenebilirler.

4. Postegro Lili Web

Postegro Lili Web, gizli Instagram profillerini görmenizi sağlayan bir adrestir. Siteye kayıt olduktan sonra stalk işlemlerine başlayabilirsiniz. Instagram paylaşımlarını görebilir ve dilerseniz onları indirebilirsiniz. En az Postegro’nun kendisi kadar kullanışlıdır.

Postegro Lili Web, Postegro benzeri uygulamalar arasında gösterilir. Ancak sisteme giriş bir web sitesi üzerinden olur. Kullanım talimatlarını takip ettiğinizde hedefinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Gizli hesaplara ait veriler varsa onları hemen inceleyebilirsiniz.

5. Postegro & Lili

Postegro & Lili, klasik Postegro alternatiflerinden biridir. Diğer uygulamalar ve siteler nasıl çalışıyorsa benzer şekilde çalışır. Postegro ile ilgili siteler ve uygulamalar zaman zaman kapatıldıklarından bu şekilde alternatifler görebilmek mümkündür.

Postegro & Lili, Postegro benzeri uygulamalar arasında görülür. İnternet servis sağlayıcıları sürekli olarak Postegro’ya erişim engeli getirdiğinden bu şekilde birbirine benzeyen siteler açılır. Özünde hepsi gizli profilleri görmenizi ve içerikleri indirebilmenizi sağlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir