atiye-dizisi
Başlıklar,  Video Galeri

Beren Saat’in Netflix Dizisinden İlk Fragman: Atiye

Netflix Türkiye’nin merakla beklenen 2. orijinal dizisi Atiye, ilk tanıtım fragmanıyla nihayet hayranlarıyla paylaşıldı. Başrolünde Beren Saat’in yer aldığı Atiye dizisi Netflix tarafından adeta bir sır gibi saklanıyor ve dizi ile ilgili herhangi bir detay verilmiyordu. Ancak bu fragman ile beraber dizinin oyuncu kadrosundan yayın tarihine kadar pek çok ayrıntı aktarıldı.

Atiye: Mistik Bir Netflix Türkiye Yapımı

Beren Saat’in başrolünü üstlendiği Atiye dizisi, daha önce ülkemizde pek karşılaşmadığımız bir tür ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Anadolu topraklarında gerçekleşen bir kazı esnasında yapılan bir keşif, genç ve başarılı bir ressam olan Atiye’nin (Beren Saat) hayatını değiştirecektir. Bu kazı, Atiye’nin geçmişine dair pek çok sırrın peşine düşmesine neden olacaktır.

Özel güçlere sahip bir kadın olan Atiye’nin hikayesini anlatacak olan yeni Netflix yapımı, mistik ögeler ile süslü bir dizi olarak seyircisiyle buluşacak. Şengül Boybaş’ın geçtiğimiz yıl çıkan ilk romanı Dünyanın Uyanışı eserinden uyarlanmış olan Atiye; 2018 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine kabul edilmiş Göbeklitepe’nin gizemlerle dolu öyküsünü anlatacak.

Atiye’nin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Üzerinde yaşamımızı sürdürdüğümüz bu toprakları ve insanlığın sonsuz kere yenilişini çarpıcı bir biçimde anlatmayı amaçlayan Atiye, usta yönetmen Ozan Açıktan imzasıyla bizlerle buluşacak. Aile Arasında, Sen Kimsin, Annemin Yarası ve Çok Filim Hareketler Bunlar gibi filmleriyle hatırladığımız Açıktan’ın böyle bir tematik yapımda nasıl bir iş çıkaracağı da oldukça merak ediliyor.

İstanbullu Gelin ve Vatanım Sensin gibi başarılı dizilerin de yapımcılığını üstlenen OG Medya tarafından hazırlanan Atiye’nin oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi oldukça başarılı ünlü oyuncular yer alacak.

İzleyicilerin merakla beklediği Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde yalnızca Netflix’de gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir