Umut Köse: Dilan Çiçek Deniz Estetik Olayı ve Şaşırtan Olayı
Diğer,  Eğlence

Dilan Çiçek Deniz Estetik Olayı ve Şaşırtan Olayı

Ünlü ve güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Youtube üzerinden yayınlanmakta olan Bu Gece programına konuk oldu. Konuk olduğu programda genellik olarak magazincilerden yana dert yandı.

Sosyal medyada da oldukça güzelliği ile ilgi çeken Dilan Çiçek Deniz, sürekli olarak zayıflığı ve hakkındaki estetik haberleri ile gündeme geliyordu. Bu Gece programında her iki konu hakkında da detaylı bir şekilde bilgi veren Dilan Çiçek Deniz, bir çok kez özellikle de çok zayıf oluşu ile magazin üzerinde haberlere aruz kalmıştı.

Dilan Çiçek Deniz Bu gece programında bu konu hakkında detaylı bir açıklama yapar iken magazin gazetecilerinin çelişkisini de ortaya koydu. Bu konuda başına gelen olayı tüm detayları ile anlatmaktan kaçınmayan güzel oyuncu, şu anısını anlattı;

Bir ara kilo alıp vermem ile ilgili haberler çıkmıştı.Aynı hafta içerisinde dışarı çıktım, fotoğrafım çekildi. Çok zayıfladı falan. 3 gün sonra dışarı çıktım, ‘aldığı kilolar gözden kaçmadı’ gibi bir haber yaptılar. Kimseyi memnun edemiyorsun o şeyde…

Estetik iddiaları karşısında da bir itirafta bulunan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz bir bölgesinde iki adet estetik bulunduğunu açıkladı. Bu konuda aşırı mutlu olduğunu da ekleyen başarılı oyuncu, program sırasında İbrahim Selime  “Hayal etme” şeklinde de takıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir