Fakirhane

İnstagram’ın Yeni Sohbet Çıkartmaları 2019

04.09.2019
260
İnstagram’ın Yeni Sohbet Çıkartmaları 2019

Geçen yıl boyunca, sadece birkaç istisna dışında, ayda neredeyse bir yeni Hikaye özelliği kazandık ve bu ay Sohbet Etiketini aldık !

İşte nasıl çalışıyorlar: Kullanıcılar, Hikayelerine “Sohbet” etiketini ekliyor, bu da takipçileri bu Hikâyeye dayanarak Doğrudan’da yeni bir grup sohbetine katılma talebinde bulunmaya davet ediyor. Kullanıcılar tıkladıklarında, söz konusu gruba katılmak isteyebilirler ve hesap sahibi bu istekleri uygun gördüğü şekilde onaylayabilir.

Şu anda, Instagram, çok sayıda insanın ortaklaşa plan yapmak ya da ortak bir şeyler hakkında konuşmak istemesi durumunda, büyük bir grup sohbeti başlatmanın bir yolu olarak konumlandırıyor. Bu etiket olsa biraz zor olabilir; Büyük kitleli hesaplar isteklerle bitebilir ve gerçekten etkileşime giremeyecek kadar meşgul olan sohbetler biraz değer kaybedebilir.

Pazarlamacılar için, burada iyi bir seçenek, küçük, bölümlere ayrılmış kitlelere bir hikaye göstermek olabilir. Bu, markanızla, yüksek değerli müşterilerinizle veya belirli programlara veya hizmetlere katılanlarla ilişkili özel bir grubun üyeleri olabilir. Grubun daha sonra ortak bir özelliği olacak, ister beta testi yaptırmalarını, özel bir satışı, ister sadece fikirlerini almak için onlara erişim sunuyor olsanız.

Genel olarak, bu, pazarlamacıların ve markaların ağır güveneceği bir etiket olmayacak, ancak özellikle sıkı sıkıya bağlı toplulukları besleyen küçük markalar için ilginç kullanımlara sahip olabilecek harika bir özellik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.