Kafalarına Göre
Eğlence

Kafalar Ekibi, BluTV İçin Gezi Dizisi Hazırladı: Kafalarına Göre

YouTube camiasının fenomen üçlüsü Kafalar ekibi, BluTV işbirliği ile Kafalarına Göre adında yeni bir gezi macerası için yolculuğa çıktı. Toplamda beş bölümden oluşan belgesel dizisi, ilk bölümü ile BluTV platformunda yayınlanmaya başladı. Kafalarına Göre belgeseline yapılan ilk yorumlar oldukça olumlu karşılandı.

Üretmiş oldukları Bartu Ben, Masum, Behzat Ç. gibi dizilerin yanı sıra son dönemlerde belgesel projelerine de ağırlık gösteren BluTV; Pavyon, 140 Journos, Ganyan, Ankara Havası gibi pek çok başarılı yapıma imza attı. Daha önce Güven Kıraç ve Erkan Can’ın birlikte sundukları Bize Gezmek Olsun ile gezi yolculuklarına yer veren BluTV, şimdi ise YouTube’un fenomen ekibi Kafalar kanalı ile ortaklaşa bir belgesel hazırladı.

YouTube’da altı buçuk milyon aboneye sahip olan Kafalar kanalı, Kafalar Karışık adlı sinema filminin ardından ilk defa büyük prodüksiyonlu bir yapım ile seyircileriyle yeniden buluştu. Standart YouTube videolarında da gezi maceraları yapan Kafalar, bu defa kapsamlı bir tura çıktı ve gezip gördükleri şehirleri kendi üslupları ile kitlesine aktardı.

Kafalar Kanalının 5 Bölümlük ‘Kafalarına Göre’ Belgeseli BluTV’de Yayınlanmaya Başladı

Atakan Özyurtlu, Fatih Yasin ve Bilal Hancı’dan oluşan Kafalar üçlüsü, Kafalarına Göre adlı belgesel yapımı için 21 günlük bir tatile çıktı. Latin Amerika coğrafyasına yolculuk yapan ekip, eğlenceli maceralarını kamera kaydına aldı ve takipçileriyle birlikte yeni yerler keşfetmeye başladı.

İlk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlanan Kafalarına Göre belgesel dizisinin toplamda beş bölümden oluşacağı öğrenildi. Her hafta bir bölümü yayınlanacak olan gezi belgeselinin Brezilya, Peru, Kolombiya ve Arjantin ülkelerini ziyaret edeceği aktarıldı. Bu keyifli ve komik yolculukta Kafalar ekibi bir günlerini şaman kültürüne göre şekillendirirken, bir diğer gün gettolarda zorlu ve meşakkatli aksiyonlar yaşadı. Bir başka gün Macchu Picchu deneyimlerini sevenleri ile paylaştı.

Sonuç olarak Kafalar kanalını yakından takip ediyor ve eğlenceli üçlünün mizahını tanıyorsanız; Kafalarına Göre belgeselinden de oldukça hoşlanacağınızı tahmin ediyoruz. Yeni bir ülke görmek ve farklı kültürler tanımak isteyenler için Kafalarına Göre, BluTV abonelerinin karşısına çıktı. Henüz ilk günden belgesel dizisini izleyen macera tutkunları, yapım ile ilgili oldukça pozitif yorumlar yaptı.

Özellikle de Corona Virüsü kapsamında evden çıkmak istemiyor ve kendinizi karantina altına aldıysanız, Kafalarına Göre’yi vaktinizi gülerek geçirecek bir dizi olarak sizlere tavsiye edebiliriz.

İzleyecek yeni bir sanat filmi arıyorsanız, sizler için BluTV seçkisinden faydalandığımız birbirinden değerli 8 yapımı bir araya getirdik. Festival filmlerinden oluşan listemizi aşağıdaki görsele tıklayarak inceleyebilirsiniz.

https://fakirhane.com/blutv-platformunda-izleyebileceginiz-en-iyi-8-festival-filmi/2019/2132/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir