Samuray Jack
Eğlence

Samuray Jack, Tüm Bölümleri ile Ücretsiz İzlemeye Açıldı

Çocukluğumuzun unutulmaz anime dizisi Samuray Jack, yapımcı şirket Adult Swim tarafından tüm sezonları ile izleyicilere sunuldu. Ünlü çizgi film, Corona Virüsü sebebiyle evde kalanlar için ücretsiz olarak yayınlandı.

Genndy Tartakovsky tarafından hazırlanan, tüm zamanların en iyi çizgi film serilerinden biri olarak kabul edilen Samuray Jack; ilk defa 2001 yılında hayatımıza girmiş ve beş sezon boyunca ekranlarda kalmıştı. Adult Swim yapımcılığında hayata geçirilen aksiyon temalı anime dizisi, ülkemizde Cartoon Network kanalında gece saatlerinde yayınlanmaya başlamıştı.

Halen daha belli aralıklarla CN kanalında gösterilmeye devam eden Samurai Jack, şimdi beş sezon ve altmış beş bölümlük dev külliyatı ile bedava çizgi film izlemek isteyen seyirciler için internette paylaşıldı. Corona Virüsü önlemleri altında kendilerini evde karantina altına alan kişiler için Adult Swim, küçük ama oldukça anlamlı bir hizmette bulundu. Pek çok kişiyi çocukluğuna geri döndürecek ünlü dizi, ilk defa bir dijital platforma eklenmiş oldu.

Samuray Jack izle

Samuray Jack Çizgi Filmi, Özleyenler İçin Adult Swim’in Resmi Sitesinde Yayınlandı

4 adet Emmy Ödülü kazanmış efsane dizi Samuray Jack, en temelde bir intikam hikayesini konu alıyor. Azılı düşmanı Aku tarafından bin yıl ileriye gönderilen ana karakterimiz Jack, etrafında karşılaştığı uçan arabalar, robotlar, periler, cadılar ve türlü varlıklar ile savaşarak bir çıkış yolu aramaktadır. Elinde bulunan sihirli kılıcı ile tüm kötüleri yok eden Samuray Jack’in tek umudu Aku’ya ulaşmaktır.

Mitolojiden oldukça beslenen ilham verici çizgi film, ülkemizde yediden yetmişe büyük bir hayran kitlesine sahip. Ancak ne yazık ki şu ana kadar Samuray Jack dizisini izlemek için uygun bir mecra yoktu. Neyse ki Adult Swim, evde kendini izole eden tüm dünya halkları için unutulmaz anime dizisini resmi internet sitesine yükledi.

Samurai Jack dizisini izlemek için yapmanız gereken tek şey, Adult Swim internet sitesine girip dizinin sayfasına tıklamak olacaktır. Eğer bilgisayardan değil de akıllı telefon ya da tablet cihazınızdan ağa bağlanıyorsanız, Adult Swim’in Android veya iOS uygulamasını indirerek de Samuray Jack’i kolayca izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir