Umut Köse: Sefirin Kızı Dizisine Yeni Gelen Oyuncu Kimdir?
Eğlence

Sefirin Kızı Dizisine Yeni Gelen Oyuncu Kimdir?

Star TV kanalında yayınlanmakta olan ve yayınlandığı günden itibaren izleyicileri akrana kitleyen Sefirin kızı baş rolünde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu gibi önemli ve başarılı oyuncuları bulundurmaktadır.

Sefirin Kızı dizisi ilk bölümlerinden bu yana. oldukça başarılı bir izleyici kitlesi elde etmeyi başarmış ve etkileyici sahneleri ile sosyal medyada da gündem olmayı başarmıştı. Sadece TV ekranlarında değil sosyal medyada da hayranları tarafından oldukça sıkı bir şekilde takip edilen Sefirin Kızı dizisi korona virüsü nedeni ile bölümlerini yayınlamaya ve dizi çekimlerine ara vermişti.

Korono virüsü kısıtlamalarının biraz gevşetilemsi ile çekimlere ve ekranlara geri dönen Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümünün yayınlanması ile sevenleri biraz da olsa hasret gidermişti.

22 Haziran da yayınlanacak olan Sefirin Kızı 17. bölüm ile sezon finali yapmaya karar vermiş bu kararın ardından ise yeni bir oyuncunun kadroya dahil olacağı haberi gündeme düşmüştü.

Sezon finalinde seyirci ile buluşması beklenen yeni oyuncunun 2. sezonda daha da büyük bir etki yaratması bekleniyor. Kadroya dahil olan oyuncu ile ilgili kafalarda merak soruları oluşmuşken bu oyuncunun Gözde Çığacı olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir