A24 Uncut Gems Filmi
Başlıklar

A24, Uncut Gems’in İkonik Eşyalarını Satışa Çıkardı!

Dünyaca ünlü film yapım ve dağıtım şirketi A24, geçtiğimiz yıl vizyona sürdüğü Uncut Gems filminin ikonik hale gelen eşyalarını resmi internet sitesi üzerinden satışa sundu. Tişörtten basketbol topuna farklı farklı birçok ürünü sınırlı sayıda Uncut Gems hayranlarına sunan şirket, hatıra amaçlı güzel bir hizmette bulundu.

2012 yılında David Fenkel ve John Hodges tarafından New York’ta kurulan bağımsız eğlence şirketi A24, günümüze kadar pek çok kaliteli ve özgün yapımı izleyicilerine sundu. The Lobster (2015), American Honey (2016), Good Time (2017), The Killing of a Sacred Deer (2017), Gloria Bell (2018), The Lighthouse (2019) ve en son olarak Uncut Gems (2019) filmini sinemaseverlere ulaştıran yapım şirketi, sektörün en kendine has firmaları arasında kabul ediliyor.

Uncut Gems
Uncut Gems, Safdie Kardeşler – 2019

Beyazperdelere aktardığı filmler dışında resmi internet sitesi üzerinden çeşitli ikonik film eşyaları da satışa çıkaran A24, geçtiğimiz yılın önemli yapımlarından biri olan Uncut Gems’in ürünlerini alışveriş sayfasına ekledi.

Uncut Gems’teki Basketbol Topu, A24 Tarafından Satışa Sunuldu!

Daha önce Neon adlı prodüksiyon şirketinin de çeşitli sembolik ürünleri internet sitesinden sattığını görmüştük. Hatta son olarak Neon, yapımcılığını da üstlendiği Parasite filminin yönetmeni Bong Joon-ho’nun tişörtlerini satmaya başladığını duyurmuştu.

Ancak A24’ün ürün skalasına baktığımızda ortada daha yaratıcı ve özenle çalışılmış hatıralık koleksiyon eşyalarının bulunduğunu görüyoruz. Örneğin Uncut Gems’in final çeyreğinde gördüğümüz basketbol topu, özel bir tasarım eşliğinde sınırlı sayıda satışa çıkarıldı.

Bu top birebir olmasa da filmdeki 2012 Doğu Konferansı yarı finalinde Howard’ın bahis oynadığı Celtics ve 76ers arasında geçen NBA karşılaşmasındaki toptan esinlenerek tasarlandı. 29,5 inçlik bu basketbol topunun birinci sınıf kompozit deriden üretilmiş olduğu da eklendi.

Bunun yanı sıra 19,5 x 28,75 ölçüsünde bir elmas değerlendirme tablosu, filmin yönetmenleri Josh ve Benny Safdie tarafından hazırlanan bir Uncut Gems ve elmas madenciliği dergisi, elastik ve ayarlanabilir kordonu bulunan bir basketbol şortu ve mat görünümlü Uncut Gems kupaları da satışa konulan diğer ürünler arasında yerini aldı.

Özel olarak tasarlanmış koleksiyon ürünü basketbol topu 75 dolar karşılığında satılırken; elmas değerlendirme tablosu 40 dolar, basketbol şortu 45 dolar, kupalar 15 dolar ve elmas dergisi 5 dolar olarak listeye eklendi.

A24 Filmlerinin Senaryo Kitapları Raflarda!

Uncut Gems’in dışında diğer pek çok A24 filminin de çeşitli ürünleri web sitesinde yer alıyor. Göz attığımız zaman ilk olarak dikkatimizi çeken ürünler, bazı filmlerin senaryo kitapları oldu.

A24 Film Yapım Şirketi
Ex Machina, Moonlight ve The Witch Senaryo Kitapları

Ex Machina, Moonlight ve The Witch filmlerinin senaryo kitapları, 8 x 11 inç ölçüleri ve kalın kapaklarıyla her biri 60 dolar fiyat etiketi ile satışta görünüyor.

A24’ün sattığı diğer ürünlere göz atmak için şu bağlantıya göz atabilirsiniz: A24 Alışveriş Sayfası

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir