Efrahim: Adam Sandler’e Benzeyen İnsanların Oluşturduğu Bir Facebook Sayfası
Mizah

Adam Sandler’e Benzeyen İnsanların Oluşturduğu Bir Facebook Sayfası

Adam Sandler’i tanımayan yoktur herhalde. Belki isim olarak bir çağrışım yapmıyor olabilir size ancak yüzünü görseniz muhakkak bir filmini seyretmiş olduğunuzu hatırlayacaksınızdır. Ünlü Hollywood starı Adam Sandler, 70’in üzerinde sinema filminde yer almasının yanı sıra yönetmenlik, yapımcılık, senaristlik ve şarkıcılık gibi vasıflarıyla da bilinmektedir. Yani şu anda popüler bir Amerikan filmi izliyorsanız içinde Adam Sandler’in yer alma olasılığı oldukça yüksek.

Zohan’a Bulaşma, 50 İlk Öpücük, Süper Baba, Click, Aşk Sarhoşu ve son olarak Netflix’e yaptığı Murder Mystery işiyle adından sıkça söz ettiren Adam Sandler, bu yazıda yaptığı işlerle değil, karakteristik yüz hattıyla misafirimiz olacak.90’larda yüksek bir popülerlik yakalayan Sandler, 2000’lere geldiğimizde filmlerinin artık formüle edilebilir ve sıradan, birbirinin tekrarı işlerle karşımıza çıkmıştı. Gittikçe de popülerliği azalan bu ünlü star artık izleyicilerinin neredeyse ezbere bildiği mizahi kodlarla ekranda yer alıyordu. Filmleri giderek daha da sıklaşıyor ancak bu sırada da kalitelerinden ödün veriyordu. Çünkü seyirciler artık Adam Sandler’i tanıyorlardı. Tüm bu kodlar ezberlenmişti.

Yakın bir zamanda şunu gördük ki, ezberlenen yalnızca Sandler’in filmleri değil, yüz hatlarıydı da…

Şöyle ki, bir Facebook sayfası açılmış ve bu sayfadaki kişiler, çevresinde Adam Sandler’e benzeyen, ama çok benzeyen insanların fotoğraflarını sayfaya yüklemişler. Nihayetinde öyle sonuçlar ortaya çıkmış ki, binlerce Adam Sandler benzeri insan fotoğraflarıyla sayfayı doldurmuş.

Yaptığı işlerle milyonları kendisine çeken Sandler, artık ne eski şöhretine sahip ne de karakteristik yüzüne. Çünkü o kadar çok Adam Sandler simasına sahip insan var ki, orijinalinin bir numarasının kalmadığını bile söylemek mümkün. 😊

Hadi bu Facebook sayfasında paylaşılan imitasyon Adam Sandler fotoğraflarına birlikte bakalım!

Sizce hangisi gerçek Adam Sandler’a daha çok benziyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir