Efrahim: Ailenin Üçüncü Üyesi Bernie, Gelin ve Damadın Düğün Fotoğraflarında Rol Çaldı!
Tuhaf

Ailenin Üçüncü Üyesi Bernie, Gelin ve Damadın Düğün Fotoğraflarında Rol Çaldı!

Nihayet büyük düğün günü geldiği vakit, çiftler planladıkları tüm detayların kusursuz bir şekilde yürütülmesini bekliyor. Kıyafetler, düğün salonu, misafirler, ikramlar… Ve en önemlisi de fotoğraflar. Hatta günümüzde birçok kişi için belki de bir düğünün en büyük kriteri düğün fotoğrafları olarak görülüyor. Çünkü o büyük günden, biricik günden kalan belki de tek somut anı.

Ancak Rebecca Simpson ve Charlie Hart çifti için bu durum istedikleri gibi olmamış. Brown Mountain Beach Resort isimli şahane mekanda, kusursuz bir fotoğraf çekimi tasarlayan çift, bu büyülü anlarını köpeklerinin şımarıklığı sayesinde oldukça komik ve keyifli bir anıya dönüştürmüş. İşler pek istedikleri gibi olmamış anlayacağız. Ama ortaya çıkan fotoğraflar hiç de yabana atılır cinsten değil, bir ömür saklanacak eğlenceli hatıralar olmuş.

Çift fotoğraf çekimi için poz vermeye hazırlandığı sırada köpekleri Bernie, küçük bir yürüyüşe çıkmaya karar vermiş anlaşılan. Ve bu sırada fotoğrafçı Jillian Knight’ın kamerası tüm bu yaşanan komik anları tek tek pozlamış.

Elbette ki bu eğlence tablosunun oluşmasında Jillian Knight’ın payı oldukça büyük. Soğukkanlı davranıp çiftin köpeklerini seyrederken gerçekleştirdiği doğal tepkileri objektife yansıtmak istemiş ve harekete geçmiş. Ailenin minik üyesi Bernie de bu durumu fırsat bilip şebeklikleriyle karelere adeta renk katmış.

Bernie bununla da kalmamış, artık işi iyice şov noktasına taşımış ve düğün çiftinin neredeyse tüm karelerinde kendine bir yer edinmiş. Rebecca ve Charlie çifti de ailenin üçüncü üyesini içtenlikle aralarına almışlar.

Tekrardan ismini anmakta yarar var. Jillian Knight isimli fotoğrafçı bu kadar soğukkanlı bir şekilde olaya yaklaşıp anları kaydetmese idi böyle nefis bir fotoğraf serisi ortaya çıkmayacaktı.

Jillian Knight hakkında daha fazla bilgi almak ve takip etmek için: İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir