Efrahim: İrlandalı Adamın Cenaze Töreni İçin Kaydettiği Eğlenceli Mesaj Mezarlıkta Kahkahalara Sebep Oldu!
Tuhaf

İrlandalı Adamın Cenaze Töreni İçin Kaydettiği Eğlenceli Mesaj Mezarlıkta Kahkahalara Sebep Oldu!

Çoğu zaman için cenaze törenleri şaka yapmak için oldukça kasvetli ve ciddi bir ortam olarak görülür, tartışmasız bir şekilde bir keder yeridir. Ancak kimilerine göre cenaze törenleri aslında bir çeşit kutlama zamanına, gözyaşlarının yanı sıra kahkaha atmaya, kaybettiğimiz kişileri daha iyi hatırlamak ve onların varlığını yüceltmek için eğlenilmesi gerektiğine inananlar da var. Kimi zamanlar nadir de olsa sosyal medya platformları üzerinden eğlenceli birtakım cenaze törenleri ile karşılaşabiliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Facebook üzerinden paylaşılan bir video adeta viral haline geldi ve çok paylaşılır oldu, büyük bir popülarite yarattı. Bir adam, ölmeden önce cenaze töreni sırasında çalınması üzerine bir ses kaydı yaptı ve tam da dilediği gibi cenazesi sırasında bu ses kaydı çaldı. Aile ve arkadaşları tabutun etrafında toplandıklarında, tabut açık mezara indirilirken birdenbire bir çıktı ve “Merhaba?” diye insanlara seslendi. Ardından tabuttan çıkmaya çalıştığını anlayabileceğimiz bir takım sesler geldi ve “Çıkmama izin verin. Burası çok karanlık,” dedi. Cenaze töreni sırasında duygulu bir halde kayıplarını yaşayan kalabalık, rahmetlinin bu son şakası ile beraber adeta gülme krizine girdi ve bu duygusal seremoniyi eğlenceli ve hiç unutulmayacak bir hatıra haline geldi.

Shay Bradley isimli rahmetli kişinin cenaze töreni için tasarlamış olduğu bu organizasyonun videosu, Shay’in kızı olan Andrea Bradley tarafından Facebook’ta paylaşıldı. Andrea, videonun altına şu mesajı ekledi:

Tam da en ihtiyacımız olduğu anda hepimizi güldürmeyi başardın. Seni sonsuza kadar seveceğim! #shayslastlaugh

Eşi ise rahmetli Shay Bradley hakkında şu ifadelerde bulundu:

Shay tam bir şakacıydı. Her zaman ailesinin gülmesini istiyordu. Onu tanıyan herkes çok özlüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir