Efrahim: BoJack Horseman Hayranlarına Müjde: Sevilen Dizinin Final Sezonu Fragmanı Paylaşıldı!
Sanat

BoJack Horseman Hayranlarına Müjde: Sevilen Dizinin Final Sezonu Fragmanı Paylaşıldı!

Netflix dijital streaming platformunun en eski ve en çok beğenilen yapımları arasında yer alan BoJack Horseman dizisi, bir süredir dizinin hayranları tarafından yeni sezon ile ilgili bilgi bekliyordu. Nihayet Netflix’ten gelen haberler doğrultusunda BoJack Horseman fanlarına bir iyi bir de kötü haber paylaşıldı.

Önce kötü haberden başlayalım. Çok sevilen yetişkin animasyon komedi dizisi BoJack Horseman 6. Sezonu ile beraber final yapacak. Dizinin hayranları tarafından üzgünlükle karşılanan bu haber, dizinin devam etmesi gerektiği yönünde eleştiriler topladı ve Netflix’e binlerce bu yönde mesaj gitti. Ancak şimdilik bu konuda kararlı olduklarını dile getiren yapım, son sezonu ile önümüzdeki zamanlarda Netflix platformunda yayınlanacak.

İyi haber ise şu ki, oldukça beğenilen bir 6. Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix’in orijinal YouTube hesabından paylaşılan bu tanıtım filmi, izleyicileri bir yandan oldukça duygulandırırken bir yandan da sabırsızlıkla beklenildiği yönünde yorumlar geldi.

BoJack Horseman dizisinin konusu nedir?

Ağustos 2014 yılında Netflix platformunda yayın hayatına başlayan sevilen animasyon komedisi, Raphael Bob – Waksberg’in yaratıcısı olduğu 90’ların fenomen dizisi ‘Horsin Around’ isimli diziden ünlenen BoJack isimli bir oyuncunun kariyer hayatına ve çevresinde yaşadığı gündelik komik unsurlara değiniyor.

Will Arnett’in başrolünde olduğu seslendirme kadrosunda ayrıca Amy Sedaris, Alison Brie, Aaron Paul ve Paul F. Tompkins gibi ünlü seslendirmenler de yer alıyor.

Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin son sezonunun 25 Ekim tarihinde yayınlanacağını bildiren Netflix, aynı zamanda BoJack Horseman dizisinin final sezonunun iki ayrı parça halinde platformda yayınlanacağını duyurdu. Sekizer bölümden toplam 16 bölüm sürecek olan dizinin ikinci kısmı ise 31 Ocak tarihinde ekranlara gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir