Efrahim: Bu Hafta Beyaz Perdede Göreceğimiz 5 Başarılı Film
Yaşam/Hobi

Bu Hafta Beyaz Perdede Göreceğimiz 5 Başarılı Film

Sinema endüstrisinde yaşanan düşüşe direnmeye devam eden film yapımcıları, yaşanan tüm aksiliklere rağmen oldukça başarılı işler üreterek beyaz perdeleri doldurmaya devam ediyor. İşte bu hafta vizyonda karşılaşacağımız 5 yerli ve yabancı başarılı film…

  • 1. Fırıncının Karısı

Leyla ile Mecnun dizisinden tanınan başarılı yönetmen Murat Onbul tarafından çekilmiş Fırıncının Karısı filmi, güçlü oyuncu kadrosu ile mizah severleri bir adım kendine doğru çekiyor. Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin ve Ayça Koptur gibi başarılı yıldızların yer aldığı film bu hafta beyaz perdelere iddialı bir giriş yapacak.

  • 2. Oyunbozan
https://www.youtube.com/watch?v=vP4UurDcGco

Dokuz yaşındaki bir kızın kendisine bakan koruyucu aileden kaçması ile başlayan bu yapım, Nora Fingscheidt imzalı. Drama türünde haftanın en dikkat çeken yapımlarından biri olan Oyunbozan, Helena Zengel, Albrecht Schuch, Lisa Hagmeister ve Gabriela Maria Schmeide’den oluşan başarılı bir kadroya sahip.

  • 3. Vox Lux
https://www.youtube.com/watch?v=dolxUIZzb3w

Lisede silahlı bir saldırganın katliamından kurtulan bir öğrenci, bu travmatik olayın ardından bir popstar ikonuna evriliyor. Güzel oyuncu Natalie Portman’ın başrolünde yer aldığı film adeta bir yıldızlar geçidi. Jude Law, Stacy Martin, Jennifer Ehle, Raffey Cassidy, Christopher Abbott ve Maria Dizzia gibi başarılı isimler Portman’a eşlik ederken, yönetmen koltuğunda Brady Corbet yer alıyor.

  • 4. Saka Kuşu

Metropolitan Sanat Müzesi’ne yapılan bombalı bir saldırı sonucunda annesini kaybeden Theodore Decker’ın saldırının ardından varlıklı bir aile tarafından evlat edinilmesini konu alan film, çok başarılı oyuncuları bir araya getirmiş. Ansel Elgort, Nicole Kidman, Finn Wolfhard, Sarah Paulson, Aneurin Barnard, Luke Wilson ve Jeffrey Wright’ın yer aldığı Saka Kuşu, haftanın en iddialı yapımları arasında yer alıyor.

  • 5. Sir – Ayet 2

Korku filmleri severlere müjde! Yerli korku sinemasında ismini kanıtlamış olan Kayhan Başoğlu tarafından yönetilen Sir – Ayet 2; lanetli bir servete ulaşmanın ardından hayatını kaybeden bir adamın mezarını soyan iki arkadaşı konu edinen bu korku filmi, yine izleyicileri etkilemek konusunda kararlı. Filmde Üzeyir Ulus, Mehmet Aras, Arzu Suriçi Kireççi, Cansu Karataş ve Betül Akdeniz yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir