Efrahim: Turkcell Dergilik’ten Mizah Severlere Özel Kampanya: Mizah Paketi
Sosyal Medya

Turkcell Dergilik’ten Mizah Severlere Özel Kampanya: Mizah Paketi

Bildiğiniz üzere Turkcell, bir süredir dijital dergi yayıncılığına oldukça başarılı bir şekilde altyapı sağlıyor. Kadın dergilerinden doğa dergilerine, mizah dergilerinden kültür sanata çok çeşitli dergileri bünyesinde bulunduran Turkcell Dergilik, sektörde kısa zamanda hatırı sayılır bir yer edindi kendine.

Hatta usta mizahçılar ile beraber özel dergiler hazırlamaya başladılar. Örneğin Penguen’in başarılı çizeri Erdil Yaşaroğlu, tek kişilik Komikaze isimli bir dergi hazırlıyor Dergilik platformuna özel. Aynı şekilde Selçuk Erdem yine kendi ismiyle, Metin Üstündağ Met Üst ismiyle her ay karşımıza başarı ile çıkıyorlar. Aynı zamanda sevilen karakterlerinin isimleriyle Serkan Altuniğne Bobo, Uğur Gürsoy Fırat ismi ile aylık dergilik çıkarıyorlar. Sektörü yavaş yavaş kendisine çekmeyi başaran Turkcell Dergilik, kullanıcıları için de güzel fırsatlar sunuyor.

Turkcell abonelerinin ek bir ücret ödemeden yararlanabilecekleri, farklı operatör sahibi kullanıcıların ise ilk 3 ay 2,99 TL, sonrasında 5,99 TL ücret ile faydalanabilecekleri Mizah Paketi, mizah severler için oldukça önemli bir fırsat sunuyor. Komikaze, Met Üst, Selçuk Erdem, Bobo, Fırat, Postkes gibi dergilerin yanı sıra Leman, Uykusuz gibi haftalık mizah dergilerini de içinde barındıran Dergilik, bu önemli kampanya ile sektörü dijitale kaydırmak konusunda önemli bir adım atmış bulunuyor.

Ayrıca yakın bir zamanda Kadın ve İş Dünyası kategorilerinde de indirimli paketler yayınlayacaklarını bildiren Dergilik ekibi her çeşit ilgi alanına sahip kullanıcıları kendi bünyesine çekmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda tüm yerli dergilerden de faydalanabileceğiniz bir paket daha sunuyor Dergilik. Tüm haftalık ve aylık yerli dergileri kullanıcılara 19,99 TL karşılığında okumanızı sağlıyor!

Mizah severler için son bir not daha ekleyelim. Dergilik ekibi YouTube sayfası için hazırlamaya başladığı yeni içeriğinde ilk konuk olarak usta çizer Selçuk Erdem’i konuk etmiş. Bu eğlenceli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir