cep-herkulu-naim-suleymanoglu-film
Yaşam/Hobi

Bugün Vizyona Girecek 3 Sinema Filmi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni sinema filmleri vizyonlarda yerini almaya devam ediyor. Bu hafta, önceki haftaların aksine daha az film beyaz perdeler ile buluşacak. 1 tanesi yerli toplamda 3 film, bugünden itibaren vizyona giriyor.

  • 1. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Naim Süleymanoğlu’nun gerçek hayat hikayesinden esinlenerek oluşturulan Cep Herkülü filmi, izleyicilere efsane milli haltercimizin öyküsünü anlatmaktadır. 15 yaşından beri çeşitli dünya rekorlarına sahip olan ve spor kariyerine pek çok başarıyı sığdırmayı başaran Süleymanoğlu’nun hayatının beyaz perdelere aktarıldığı filmde başarılı sporcuyu, genç oyuncu Hayat Van Eck canlandıracak.

Dev oyuncu kadrosunda Hayat Van Eck’e Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, Selen Öztürk, Uğur Güneş, Renan Bilek, İsmail Hacıoğlu ve Bülent Alkış eşlik edecek.

Filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Özer Feyzioğlu, yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin yapımcılığını ise Ayla, Müslüm, Çiçero gibi izleyicilerin pek sevdiği filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu üstleniyor.

  • 2. Doktor Uyku (Doctor Sleep)

Stephen King’in meşhur eseri Stanley Kubrick imzalı The Shining’in devamı niteliğindeki Doctor Sleep, son zamanların en merak edilen yapımları arasında yer alıyor.

Overlook Otel’de gerçekleşen vahşetin üstünden 40 yıl geçmiştir. Ancak yaşadığı travmadan kurtulamayan Dan Torrance, kendisi gibi özel güçlere sahip genç Abra ile tanışır ve devamında olaylar gelişir.

Oculus ve Gerald’s Game filmlerinin de yönetmeni Mike Flanagan imzası taşıyan Doktor Uyku’nun oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran, Cliff Curtis, Zahn McClarnon ve Amily Alyn Lind yer alıyor.

  • 3. Üzgünüz, Size Ulaşamadık

Ben, Daniel Black filmi ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran başarılı yönetmen Ken Loach, bu defa Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi ile beyaz perdelerde yerini alıyor.

Gitgide artmakta olan borçlarıyla uğraşan Ricky ve Abbie, çocuklarıyla birlikte zor zamanalr geçirmektedir. Ricky, bir teslimat işine başlar. Böylelikle hayatları büyük ölçüde değişim gösterir.

İzleyecek kaliteli bir film arıyorsanız, aşağıdaki listelerimize de göz atabilirsiniz!

https://fakirhane.com/zombi-temali-filmlerden-hoslananlar-icin-en-sira-disi-4-sinema-filmi/2019/1708/
https://fakirhane.com/ikinci-dunya-savasinin-konu-edildigi-birbirinden-degerli-6-sinema-filmi/2019/1259/
https://fakirhane.com/1-haftalik-tatilde-cocuklarinizla-izleyebileceginiz-8-film/2019/2069/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir