Efrahim: Çeteyi Özleyenlere Müjde! It’s Always Sunny in Philadelphia’nın 14. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı!
Mizah

Çeteyi Özleyenlere Müjde! It’s Always Sunny in Philadelphia’nın 14. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı!

Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan It’s Always Sunny in Philadelphia, adeta ismi gibi de uzun bir kadere nail oldu, popülerliği ise gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bir süredir etrafta dolaşan bilgiler doğrultusunda yeni sezonun gelmeyeceği, bir süre daha erteleneceği konuşuluyordu fakat nihayet birincil kaynaktan haber geldi. Sevilen dizinin çekimleri tamamlandı, televizyonda yayınlanması için gün sayılıyor!

Bildiğiniz üzere 13. sezonda dizinin Dennis karakterini canlandıran Glenn Howerton, bölümlerin neredeyse yarısında yer almıyordu. Hatta yeni sezonda diziden ayrılacağı, belki de onun yokluğunda dizinin biteceği konuşuluyordu. Çünkü Howerton, A.P Bio isimli dizinin ekibine katılmış ve It’s Always Sunny in Philadelphia bünyesinde artık yorulduğunu açıklamıştı. Çünkü dile kolay, 13 sene aynı ekiple çalışmış ve kariyerinde yeni çok az adıma imza atabilmişti.

Ancak Philadelphia severler için oldukça iyi bir haberimiz var! Howerton’un rol aldığı A.P Bio dizisinin yeni sezonu iptal edildi ve diziyi bitirme kararı aldılar. Böylece Howerton asıl yuvasına, Philadelphia’ya geri döndü!

https://www.instagram.com/p/ByEAcEAnKJs/

Bu haberi kişisel İnstagram hesabından veren Howerton, hayranlarına 14. sezon itibariyle çeteye tekrar dahil olacağını paylaştı. Bu haberin ardından da yeni sezonun başlangıç tarihi duyuruldu. Çeteyi özleyenler 25 Eylül’e kadar daha sabretmek zorunda kalacaklar. 25 Eylül’de FX kanalında gösterime girecek olan yeni sezon, henüz Türkiye’de bir gösterim ağına sahip değil. Dolayısıyla dizinin Türk hayranları, diğer sezonlarda olduğu gibi yeni sezonlarda da çeteyi internetten takip etmek durumunda kalacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir