Umut Köse: Eda Ece Yeni Sezonda 2 Sete Girecek
Diğer,  Eğlence

Eda Ece Yeni Sezonda 2 Sete Girecek

Yasak Elma dizisi ile tüm izleyenleri TV karşısına kitleyen güzel ve başarılı oyuncu Eda Ece önümüzdeki sezon çok yorulacak gibi görünüyor.

Yasak Elma dizisinin ilk 3 sezonunda da oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen ve sadece Tv de değil sosyal medyada da dizide ki karakteri nedeni ile oldukça sık konuşulan Eda Ece, yapıma dair olan borçluluğunu dile getirmişti. Özellikle Pis Yedili dizisi ile gözlere aşina olan güzel oyuncu Eda Ece gerçekten kendisinin de dile getirmiş olduğu üzere en büyük sıçramasını Yasak Elma ile başarmıştı.

Ünlü oyuncunun Yasak Elma da bu kadar sıçrama yapmasına neden olan olay ise yine Yasak Elma dizisi yönetmeni olan Neslihan Yeşilyurt’un Eda Ece’ye doğaçlama yapmasına fırsat tanıması olmuştu.

Dizi dışındaki normal hayatlarında da kanka olarak bilinen ve yaz attiline de birlikte çıktıkları teyit edilen Neslihan Yeşilyurt ve Eda Ece Yasak Elma dizisi için oldukça ter dökerek 3 sezon diğer oyuncuların da başarıları ile bu noktaya getirmişlerdi. Dizi içerisinde ayrılık vakitleri gelen ikili içerisinde Neslihan Yeşilyurt’un Medyapım’ın Doctor Foster dizisinin yeni uyarlamasında yönetmenlik görevini üstleneceği belli oldu.

Ünlü yönetmen yeni yapım ile omuzlarına büyük bir yük almış iken diğer yandan da sosyal medya üzerinden Yasak Elma dizisinden ayrıldığına dair paylaşımlarda bulunmayı da ihmal etmemişti.

Neslihan Yeşilyurtun yakın arkadaşı hem de iş arkadaşı olan Eda Ece ise sosyal medya üzerinden “Neyse yeni işine geliyoruz. 2 set bana koymaz, repo gitti” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir