Efrahim: Franck Ribery’den FIFA 2020’ye Tepkili Bir Tweet: “Bu Adam Kim?”
Başlıklar

Franck Ribery’den FIFA 2020’ye Tepkili Bir Tweet: “Bu Adam Kim?”

Electronic Arts şirketinin geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilen FIFA 2020’nin çeşitli problemleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Ancak bu defa komik bir durum ile karşı karşıyayız! Şu anda ACF Fiorentina’da top koşturan dünyaca ünlü futbolcu Franck Ribery, FIFA 2020 oynarken kendisiyle karşılaştığında adeta kendisini tanıyamamış ve bu durumu Twitter üzerinden paylaşmış. FIFA 2020’nin kendisini düzgün bir şekilde benzetemediğinden şikayetçi olan futbolcu, esprili bir dil ile ekran görüntüsü aldığı oyun içi fotoğrafı tweet atmış.

Geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkan ve gerek gelişmiş oyun özellikleriyle gerekse Volta Modu gibi yeni hareketleri ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran FIFA 2020, büyük başarısına rağmen küçük küçük hatalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Çeşitli güncellemeler ile bu sorunları düzeltmeye çalışan ekip her geçen gün ufak tefek aksaklıklar ile karşılaşmayı sürdürürken bu defa hiç tahmin edilemeyecek bir yerden tepki ile karşılaştı!

Dünyaca ünlü futbolcu Franck Ribery, oyun içinde kendinin bulunduğu bir fotoğrafı Twitter üzerinden takipçileri ile paylaşarak, FIFA 2020’de yer alan Ribery’nin kendisine hiç mi hiç benzemediğini dile getirdi. Electronic Arts Sports’un Twitter sayfasını etiketleyerek ironili bir paylaşımda bulunan Ribery, “Bu adam kim?” diye sorarak tepkisini paylaştı.

Tweet’in altına gelen diğer yorumlara baktığımızda tepki mesajları paylaşan Ribery takipçileri, böyle bir hatanın nasıl yapıldığını anlayamadıklarını söylediler. Çünkü Franck Ribery, belki de dünya futbol tarihinin en karakteristik yüz hatlarına sahip futbolcularından bir tanesi.

Franck Ribery’nin ironili paylaşımına PES firmasından yanıt!

Ribery’nin FIFA 2020’ye karşı çıkışının ardından, FIFA’nın en büyük rakibi olan PES firmasından da yanıt gecikmedi. “Hey Franck! Bu adamın kim olduğunu biliyor musun?” tweet’i ile Ribery’e cevap veren PES firması, FIFA’nın yaptığı bu ilginç hatayı unutturup yüzleri güldürmeyi başardı. PES, kendi oyunundan paylaştıkları bir Ribery görseli ile tartışmayı şimdilik bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir