Netflix Türkiye
Başlıklar

Mart Ayında Yayınlanacak Netflix Türkiye Dizileri

Ülkemizde iki milyona yakın kullanıcıya hizmet vermekte olan Netflix Türkiye, Mart ayında da içerik yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ünlü dijital streaming platformu bu ay yayına girecek dizilerini duyurdu. İşte Mart ayında Netflix’e eklenecek diziler…

Netflix Türkiye, Mart 2020’de Eklenecek Dizileri Duyurdu

1. Hakan: Muhafız – 6 Mart 2020

Netflix Türkiye imzalı ilk orijinal dizi Hakan: Muhafız (The Protector) nihayet heyecan ile beklenen üçüncü sezonu ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hakan: Muhafız
Hakan: Muhafız, Can Evrenol; Umut Aral; Gönenç Uyanık; Gökhan Tiryaki (2018 – …)

Fantastik, bilimkurgu ve aksiyon ögelerini bir araya getiren yapım, İstanbul’u ölümsüzlerin elinden kurtarmak için gayret gösteren Hakan’ın zorlu hikayesini konu alıyor.

Önümüzdeki günlerde Netflix’e eklenmesi beklenen Hakan Muhafız’ın 3. sezonunda Taner Ölmez ve Funda Eryiğit gibi başarılı isimlerin de kadroya dahil olacağı biliniyor.

2. Bloodride – 13 Mart 2020

Dehşet verici bir korku antolojisi olarak ekranlarda izleyebileceğimiz Bloodride, altı bölümlük ilgi çekici bir konuyu ele alıyor. Birbirinden farklı karakterlerinin iç dünyalarına yolculuk edebileceğimiz dizi mizah ile korku türlerini eksantrik bir biçimde harmanlayarak paralel bir dünyadan seyircilerine sesleniyor.

Mart Ayında Yayınlanacak Netflix Türkiye Dizileri
Bloodride, Kjetil Indregard ve Atle Knudsen (2020)

3. Kingdom – 13 Mart 2020

Zombi temalı korku dizilerinden hoşlananlar için oldukça ideal bir tercih olabilecek Kingdom, Kore’yi etraflıca sarmaya başlayan bir salgını işliyor. Bu salgına karşı son umut olarak görülen veliaht prensi, elinde olan her şeyi ortaya koyuyor.

Kingdom Kore Dizisi Netflix
Kingdom, Kim Seong-hun (2019 – …)

Kingdom’u kaçıranlar için hatırlatmakta yarar var, dizinin ilk sezonu altı bölüm ve ortalama 45’er dakikadan oluşmaktadır. Dizinin ikinci sezonu ise Mart ayının ortasında yayına girecektir. Yani elinizi çabuk tutup bir an önce başlamanızda yarar var.

4. Élite – 13 Mart 2020

İşçi ailelerden gelen üç gencin İspanya’da özel bir koleje kayıt olması ile zengin öğrenciler ile aralarında büyük çatışmaların doğduğu Élite dizisi, korkunç ve sırlarla dolu bir cinayete ev sahipliği yapıyor.

Élite İspanyol Dizisi Netflix
Élite, Carlos Montero ve Darío Madrona (2018 – …)

Ortaya atılan sırların yavaş yavaş çözüme ulaşacağı dizinin üçüncü sezonunun nihayet bu ay platforma dahil edileceği öğrenildi. Sürükleyici bir gençlik dizisi arayışında iseniz yeni sezonu gelmeden hemen önce Élite’i izlemenizi tavsiye edebiliriz.

5. Patron Bebek Yine İş Başında – 16 Mart 2020

DreamWorks imzalı Patron Bebek serisi, bir kitap uyarlaması olmak ile beraber çocuğunuz ile beraber izleyebileceğiniz keyifli bir animasyon dizisi olarak öne çıkıyor.

Mart Ayında Yayınlanacak Netflix Türkiye Dizileri
Patron Bebek Yine İş Başında (2018 – …)

Üçüncü sezonu ile çocukların karşısına çıkacak dizinin aynı zamanda film uyarlamalarının da bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

6. Feel Good – 20 Mart 2020

Genç stand up komedyeni Mae Martin’in yaratıcı ekibinde bulunduğu Feel Good, yılın en iddialı komedi dizilerinden biri olmaya aday gösteriliyor. Mae Martin’in başrolünü üstleneceği dizi, bir nevi otobiyografik bir yapım olarak seyirciler ile buluşacak.

Feel Good Dizisi Netflix
Feel Good, Mae Martin (2020)

Bağımlılıklarından zor da olsa kurtulmayı başaran Mae Martin, eski kız arkadaşı ile yeniden bir araya gelecek ve birbirlerine yeni bir şans verecekler. Dizi ilk sezonu ile bu ay seyircilerine sunulacak

7. Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker – 20 Mart 2020

Dört bölümlük bir mini dizi olarak tasarlanan Self Made, kurduğu saç bakım şirketleri ile milyarder olan ilk Afro-Amerikan kadının başarı hikayesini anlatıyor.

Self Made Dizisi Netflix
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker (2020)

Madam C.J. Walker adlı girişimcinin öyküsünü konu alan Self Made üzerine 2017 yılından beridir uzun uğraşlar verildiği ve oldukça kapsamlı bilgiler doğrultusunda tasarlandığını biliniyor.

8. Unorthodox – 26 Mart 2020

Brooklyn’de görücü usulü bir evlilik ile karşı karşıya olan genç bir kadının Berlin’e gelmesini konu eden Unorthodox; genç kadının trajik geçmişi ile yüzleşmesini ve sorgulamasını konu alıyor.

Unorthodox Dizisi Netflix
Unorthodox (2020)

Bir edebiyat eserinden uyarlanan Unorthodox mini dizisi, sosyal meselelere oldukça eleştirel bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor. Dizinin ayrıca dört bölümden oluşacağı açıklanmıştır.

9. Ozark – 27 Mart 2020

Bir finans danışmanının ailesi ile beraber Ozarks adlı bölgeye taşındığı ve bir uyuşturucu kaçakçısı ile işbirliği yaparak büyük paralar aklamak ile görevlendirildiği Ozark; gerilimin hız kesmeden devam edeceği üçüncü sezonu ile karşımıza çıkacak.

Ozark 3. Sezon Yayın Tarihi
Ozark, Bill Dubuque ve Mark Williams (2017 – …)

Dizinin yönetmeni Jason Bateman’ın En İyi Yönetmen, Julia Garner’ın ise En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dallarında Emmy ödülüne sahip olduğu suç dizisi, Mart ayının son günlerinde Netflix’e eklenecek.

Cem Yılmaz’ın çok beğenilen filmi Karakomik Filmler’in Netflix’e ekleneceğinden haberiniz var mıydı?

https://fakirhane.com/karakomik-filmler-mart-ayinda-netflixe-ekleniyor/2020/2530/

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir