Efrahim: Merakla Beklenen El Camino: A Breaking Bad Movie’den Beklenen Fragman Paylaşıldı!
Sanat

Merakla Beklenen El Camino: A Breaking Bad Movie’den Beklenen Fragman Paylaşıldı!

2008 yılında gösterimi başlayıp 2013’e kadar 5 sezon, toplamda 62 bölüm ile final yapan Breaking Bad dizisi, Netflix tarafından filme uyarlandı. Meşhur Breaking Bad finalinin devamı niteliğinde gerçekleşecek olan diziden merakla beklenen fragman Netflix tarafından paylaşıldı.

Fragmandan tahmin yürüttüğümüz kadarıyla, dizinin meşhur final bölümünde olay yerini terk eden Jesse Pinkman’ın, arkadaşı Skinny Pete’nin eve gitmesiyle başlıyor filmin hikayesi. Yani izleyicilerin de tahmin ettiği üzere film Aaron Paul tarafından canlandırılan Jesse Pinkman’ın hikayesi üzerinden akıyor. Bir arayış içerisinde görünen Pinkman’ın hikayesinin ne ile örtüşeceği ise merak konusu.

Ancak ortaya atılan ilginç bir teori var. Dizide Saul Goodman’ın özel hafiyesi, Gus Fring’in ise sağ kolunu canlandıran Mike Ehrmantraut’ın filmde yer alacağı açıklanmıştı. Ancak dizide öldüğüne şahit olduğumuz Mike karakterinin filmde nasıl yer alacağını bilemiyoruz. Yine yürütülen tahminlere göre, flashback yani geçmişe dönmeler ile Mike’ı izleyeceğimizi sanıyoruz. Ortaya atılan ilginç teori de şu ki, bu şartlar altında, yani flashbackler olacak ise, Walter White’ı da filmin içerisinde görebiliriz. Ya da daha ilginç bir teoriye göre de Walter White ölmedi, filmin içerisinde şimdiki zaman formunda yer alacak. Hatta dizinin bazı takipçilerine göre, fragmanın son saniyelerinde gelen “You ready?” cümlesi bizzat Walter’a ait, ancak sesiyle oynanmış. Çünkü yüzünü göremesek de üzerinde yer alan ceket, tipik bir Walter White ceketi olarak nitelendiriliyor.

Yine de şimdilik bu gibi teorilere kendimizi çok fazla kaptırmamakta yarar var. Ne de olsa filmin gösterimine sayılı gün kaldı diyebiliriz.

11 Ekim’de Netflix’te paylaşılacak olan El Camino: A Breaking Bad Movie, dizinin yaratıcısı Vince Gilligan tarafından yönetilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir