Efrahim: Meşhur Talk Show Komedisi Between Two Ferns, Netflix Tarafından Filme Uyarlandı!
Mizah

Meşhur Talk Show Komedisi Between Two Ferns, Netflix Tarafından Filme Uyarlandı!

Felekten Bir Gece serisinin Alan’ı, başarılı oyuncu Zach Galifianakis’in bir döneme damgasını vurmuş talk show programını hatırlıyor musunuz? 2008 yılından 2014’e kadar başarıyla sürdürülen bu absürt programa çok sayıda ünlü star konuk olarak katılmıştı. Brad Pitt’ten Barrack Obama’ya, Justin Bieber’dan Natalie Portman’a, Charlize Theron’dan Jerry Seinfeld’e pek çok ünlünün katıldığı show programı isminden sıkça söz ettiriyordu. Hatta program Türkiye’de herhangi bir mecrada yayınlanmamasına rağmen Türkiye’de de hatırı sayılır bir kitleye ulaşmıştı.

Başarısız bir talk show konseptiyle izleyici karşısına çıkan, kurgusal talk show programı Between Two Ferns, yani İki Eğreltiotu Arasında, geçtiğimiz günlerde bir film halinde Netflix’te yayınlandı. Öncesinde herhangi bir şekilde duyurulmayan, reklamı ve haberi paylaşılmamış bu film adeta programın sevenleri için sürpriz oldu!

Efrahim: Meşhur Talk Show Komedisi Between Two Ferns, Netflix Tarafından Filme Uyarlandı!

Zach Galifianakis’in birbirinden tuhaf ve sinir bozucu soruları ile bütçesiz bir talk show programı yapmak üzere ünlü kişilerle görüşmelerini konu alan film Netflix’te hazır bir şekilde izleyicisini bekliyor. Bir buçuk saatlik film, aynı zamanda dublaj seçeneği ile de izleyicilere sunulmuş; ezber bozan bir komedi ile iddiasını sürdürüyor.

Yapımcılığının yanı sıra başrolü de üstlenen Zach Galifianakis’in dışında Will Ferrell, Peter Dinklage, Benedict Cumberbatch, Paul Rudd, Brie Larson, Keanu Reeves, Awkwafina, David Letterman, Jason Schwartzman, Adam Scott, John Cho, Chance the Rapper, Rashida Jones, Chrissy Teigen, Hailee Steinfeld, Tiffany Haddish, Matthew McConaughey ve John Legend yer alıyor.

Son yılların en büyük kadrolarından birini toparlayan yapımın fragmanını sizler için aşağıya bırakıyoruz. Filmi izlemenizi de tavsiye ederiz, bizden söylemesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir