Umut Köse: Özge Gürel Sosyal Medya Tahtında
Diğer,  Eğlence

Özge Gürel Sosyal Medya Tahtında

Sosyal medyanın popüler kadın oyuncuları her hafta yapılan araştırmacılar sonucu belirlenmekte. Her hafta sosyal medya üzerinden yapılan bu araştırmalar sonucu birincilik doğal olarak Demet Özdemirdeydi. Geçtiğimiz dönemde Afili Aşk dizisi ile Burcu Özberk de bu birincilikten faydalanan isimler arasındaydı.

Özge Gürel Demet Özdemir’in yerini aldı. Son dönemlerin sosyal medya da en çok konuşulan ismi Özge Gürel oldu. Baş rolünde bulunduğu yeni dizi Bay Yanlış ile sosyal medya gündeminin en üstünde yer alıyor. Bay yanlış dizisinde Can Yaman ile rol alan Özge Gürel sempatikliği, güzelliği ile sosyal medyanın en çok konuşulan kadın ismi.

Gönüllerde taht kurmayı başaran Özge Gürel, dizide çok başka bir havayı sergiliyor. Yeniden ve güçlü bir şekilde hayranlarının karşısına çıkan Özge Gürel, sosyal medya tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Aynı zamanda Özge Gürel Twitter tarayıcısı üzerinden de en popüler kadın oyuncusu seçildi. 60 bin 419 twit ile birincili elde eden Özge Gürel’in hemen arkasından gelen isim ise Hercai dizisi ile tanımış olduğumuz Ebru Şahin oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir