Efrahim: Televizyondan İnternete Taşınan Jet Sosyete’den Çukur Dizisine Göndermeli Fragman Paylaşıldı!
Mizah

Televizyondan İnternete Taşınan Jet Sosyete’den Çukur Dizisine Göndermeli Fragman Paylaşıldı!

Geçtiğimiz Mayıs ayında TV8 ekranlarında final bölümü ile ayrılan Jet Sosyete dizisi, ekranlara vedasının ardından internete taşınacağı müjdesini sevenleri ile paylaşılmıştı. Dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, instagram sayfasından şu açıklamalarda bulunmuştu:

Toplanıp, giyinip, saçları tarayıp İstanbul’a gelme, sete gidip dekordu kostümdü filandı toplantılar yapma, seyirciye güzel “jet – sosyetik” haberler verme zamanı. (Jet Sosyete sonbaharda 50 dakika ve dijital bir platformda.

https://www.instagram.com/p/Bz77dsGlQo6/

Gülse Birsel’in müjdelediği bu haberin ardından oklar BluTV ve PuhuTV’ye dönmüştü. Ve kısa bire zaman önce yine Gülse Birsel’in paylaştığı bir fotoğrafın ardından, dizinin 50’şer dakikalık bölümler halinde PuhuTV’ye taşındığını öğrendik:

Son güneşleri alalım, kapatıyoruz… (Milyonlar tek yürek, akıllarda aynı soru: Jet Sosyete ne zaman? Efenim biz bu hafta sete giriyoruz, siz bir dijital platformda Ekim ayında 50 dakikalık çakı gibi bölümlerimizi izlemeye başlayacaksınız. Zaten ilkbahardan beri bunu söylüyorum, yani değişiklik yok.

https://www.instagram.com/p/B2AA_9xlCk_/

Çukur dizisine göndermeli fragman!

Bu haberlerin ardından çok geçmedi ve Jet Sosyete cephesinden bir fragman paylaşıldı! Konsept bir çalışma içeren fragman, oldukça başarılı göndermelerle Çukur’a selam vermiş ve izleyicilerini şimdiden güldürmeye başlamış bile!

Çukur’un geçtiğimiz sezon çok tartışılan, hatta sosyal medyada viral haline gelmiş çatışma sahnesini işleyen fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz!

Çağlar Çorumlu yeni sezonda dizide yer almayacak mı?

Açıklanan bilgiler doğrultusunda Çağlar Çorumlu’nun yeni sezonda Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show programına tekrar katılacağı açıklandı. Dolayısıyla Çağlar Çorumlu, Jet Sosyete’nin yeni sezon kadrosunda yer almıyor.

Onun dışında Star TV’de gösterilen Benim Tatlı Yalanlarım dizisinde oynamaya başlayan Aslı Bekiroğlu da yeni sezonda kadroda olmayacak. Ayrıca sebebi bilinmese de Bartu Küçükçağlayan’ın da yeni ekipte yer almayacağı biliniyor.

PuhuTV’de 50 dakikalık bölümler ile gösterime girecek olan Jet Sosyete, Ekim ayında karşımıza çıkacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir