Efrahim: Mary – Jane’in Hayatını Kaybettiği Yeni Örümcek Adam Mini Dizisi J. J. Abrams Öncülüğünde Çekilecek!
Sanat

Mary – Jane’in Hayatını Kaybettiği Yeni Örümcek Adam Mini Dizisi J. J. Abrams Öncülüğünde Çekilecek!

J. J. Abrams’ı bilenler bilir. Bir dönem Star Trek ile, bir dönem Star Wars ile, bir dönem Lost ile gündeme oturtmayı başaran Abrams; elini taşın altına koyduğu her projeyi daha başlamadan efsane mertebesine ulaşıyor desek abartmış olmayız.

Şimdi ise bu usta yapımcı – yönetmen bir Marvel işine elini atıyor! Marvel ile işbirliği halinde gerçekleştirilecek olan yeni Örümcek Adam mini dizisi, bu defa J. J. Abrams imzası ile ekranlara ulaşıyor.

Yeni seriden gelen ilk haberlere göre Abrams, Örümcek Adam serisini daha derinlikli bir hale getirmek için çalışmış ve ortaya pek de eğlenceli bir hikaye çıkmamış. Oldukça karanlık bir Örümcek Adam hikayesi ile ekranlara gelecek yeni seride Cadaverous isimli yeni bir kahramanımız olacağı söyleniyor. Güçlü bir kaynaktan paylaşılan iddiaya göre de Cadaverous karakterinin, Peter Parker’in karısı olan Mary – Jane Watson’u öldüreceği ve hikayenin bu olay üzerinden akacağı paylaşılıyor. Karısının ölümünden sonra oğlu Ben ile yalnız kalan Peter’in depresyona varan melankolisi ve Ben’in ergenlik bunalımları filmin ana şablonunu oluşturacak.

Efrahim: Mary – Jane’in Hayatını Kaybettiği Yeni Örümcek Adam Mini Dizisi J. J. Abrams Öncülüğünde Çekilecek!

Projede oğlu Henry Abrams ile beraber çalışan J. J. Abraham’a aynı zamanda çizer Sara Pichelli de eşlik ediyor. Eylül sonunda gösterime gireceği söylenen mini diziden henüz net bir yayın tarihi paylaşılmasa da yakın bir zamanda karşımıza çıkacağını biliyoruz. Aynı zamanda serinin fasikül halinde yayımlanan çizgi romanının da Türkçeye çevrilip çevrilmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak sıkı bir Örümcek Adam ve J. J. Abrams takipçisi iseniz Amazon gibi uluslararası kitapçılardan bu fasikülleri edinebilirsiniz.

Lost’un son sezonu ile çok fazla eleştirilen Abrams, sonrasında yaptığı işler ile ismini seyircilerine karşı temizlemiş bir şekilde başarısını sürdürmektedir. Yönetmenin hayranlarına son bir müjdemiz var! Abrams’ın yeni filmi Star Wars: Son Jedi Ekim ayında beyaz perdelerde olacak. İyi seyirler!

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir