Efrahim: Vaktinizi Çok Fazla Almayacak 9 Kısa Süreli Aperatif Dizi
Sanat

Vaktinizi Çok Fazla Almayacak 9 Kısa Süreli Aperatif Dizi

İster yemek yerken ister yarım saatlik bir otobüs yolculuğunda izleyebileceğiniz kısa dizilerden oluşan listemizi sizinle paylaşıyoruz. 

  • 1. The Last Man On Earth

Dört sezondan oluşan bu kısa zamanlı dizi Phill Miller adındaki bir adamın hikayesini anlatıyor. Kendisi dünyada kalan son adam. Kendisinden başka bir canlı ile karşılaşır ve ikisi insanlığın kurutulması için iş birliği yapar. 

  • 2. The Big Bang Theory

On iki sezondan oluşan bu Amerikan durum komedisi, iki asosyal ev arkadaşın güzel komşuları ile ilişkisi ve onların hayatına değiniyor. 

  • 3. How I Met Your Mother

Dokuz sezondan oluşan bu kısa süreli dizi en fazla 20 dakikanızı alacak. Ted çocuklarına yıllar önce anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken, bir yandan da sürekli geriye dönüşü izliyoruz. Ted ve yakın arkadaşlarının hayatına değinen bu dizi oldukça eğlenceli. 

  • 4. Seinfeld

Dokuz sezondan oluşan durum komedisi olan bu dizi, Jerry karakteri ve arkadaşlarının başından geçenleri anlatıyor.

  • 5. South Park

Yirmi iki sezon yayımlanan Amerikan animasyon dizisi, South Park adlı kasabada yaşayan dört çocuğu anlatıyor. 1997’den bu yana oldukça sevilen bu dizi kısa süreli olmasından dolayı da tercih edilenler arasında.

  • 6. Rick And Morty

Üç sezondan oluşan dizinin devamı da geliyor. Çok sevilen yetişkin animasyon dizisi Rick adındaki bilim insanını anlatır. Onun torunu Morty ile beraber yaşadığı maceraları gülerek izleyeceksiniz.4

  • 7. Arrested Development

Beş sezondan oluşan bu komedi dizisi zengin bir ailenin tüm varlığını kaybetmesi üzerine gelişen olayları anlatıyor. 

  • 8. The Simpsons

1989 yılından bu yana ekranlardan ayrılmayan animasyon durum komedisi. Orta sınıf bir aile olan Simpsonlar üzerinden Amerikan toplumunun eleştirilerine tanık olacağınız bir dizi. 

  • 9. It’s Always Sunny In Philadelphia

On üç sezondan oluşan bu dizide, salaş bir İrlanda barı işleten Mac, Charlie, Dennis ve Dee dörtlüsü arasında geçen ilişkiler ve günlük hayatın sıradan meselelerine absürt yorumları işleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir