Efrahim: Yürüme Engelli Çocuklar İçin Birbirinden Büyüleyici Cadılar Bayramı Kostümleri
Yaşam/Hobi

Yürüme Engelli Çocuklar İçin Birbirinden Büyüleyici Cadılar Bayramı Kostümleri

Pagan ve Hristiyan geleneği olarak ortaya çıkan ve ancak artık neredeyse tüm dünyada kutlanmaya başlanan Cadılar Bayramı gecesi gittikçe yaklaşıyor. Her yıl 31 Ekim tarihinde kutlanan Cadılar Bayramı, özellikle de çocuklar ve genç yaştaki insanlar için eğlenceli kostümler giymek gibi amaçlar da taşıyor.

Özellikle son birkaç yıl içerisinde tekerlekli sandalye kullanan insanlar için de oldukça eğlenceli Cadılar Bayramı kostümleri detayları görmeye başladık. Artık kostüm tasarımcıları yürüme engelli çocuklar için de kostüm çalışmaları üretmeye başlarken bu yıl Target isimli bir firmanın yaptığı çalışmalar oldukça dikkat çekti.

Target, her çocuğun Cadılar Bayramı etkinliklerine katılabilmesi için ilham veren bir çalışma yaptığını duyurdu. Yürüme engelli çocuklar için de uyarlanmış yeni Cadılar Bayramı kostümlerini paylaşıma sunan şirket, kısa zamanda büyük ilgi toplamayı başardı. Ortaya koydukları büyüleyici tasarımlar içinde prenses, korsan, tek boynuzlu at, köpekbalığı gibi seçenekler de bulunan Target; yürüme engelli çocuklar için etkinlik alanında kolayca giyilebilir ve kolayca çıkarılabilir ürünler yarattı.

İşte Target’ın ortaya koyduğu ilham verici tasarımlara hep beraber bakalım!

Target’ın yaptığı diğer çalışmalara göz atmak için: Web Sitesiİnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir