Efrahim: İstanbul Komedi Festivali Kapsamında Bugün İzleyebileceğiniz 4 Gösteri
Yaşam/Hobi

İstanbul Komedi Festivali Kapsamında Bugün İzleyebileceğiniz 4 Gösteri

Bu yıl ikincisi düzenlenmekte olan İstanbul Komedi Festivali, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir işe imza atarak gerek ülkemiz çapında gerek dünya çapında pek çok popüler komedyeni bir araya getirmeyi başarıyor. 13 Ekim tarihinde başlayan bu harikulade komedi projesi, 3 Kasım tarihi itibariyle son bulacak. Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz ve bu cumartesi günü ne yapsak diye düşünüyorsanız işte 2. İstanbul Komedi Festivali kapsamında bugün izleyebileceğiniz en eğlenceli 4 gösteri…

  • 1. Tahsin Hasoğlu

Bobiler, İnstagram, Twitter gibi platformlarda paylaştığı videolar ile azımsanmayacak kadar önemli bir kitleye ulaşmayı başaran Tahsin Hasoğlu, bugün saat 20:30’da Akasya Kültür Merkezi’nde tek kişilik stand-up şovuyla sahne alacak.

  • 2. İlker Gümüşoluk

Stand Up Comedy, Rabarba ve Apartman Sohbetleri projeleri ile kitlesini büyütmeyi başaran usta komedyen İlker Gümüşoluk, Cem Yılmaz’dan sonra gelen kuşağın belki de en önemli komedyenlerinden bir tanesi, kaçırılmaması gereken bir isim. Gümüşoluk bugün saat 20:00’da BKM Mutfak Çarşı’da!

  • 3. Can Yılmaz & Zafer Algöz – Burda Olan Burda Kalır

Kafa dergisinin vazgeçilmez ikilisi Can Yılmaz ve Zafer Algöz, Kafa dergisinin üniversite söyleşilerinde geliştirdikleri atışmalarını ve sohbetlerini bir sahne şovuna dönüştürmüş ve ortaya harikulade bir ikili komedi çıkmış. Saat 20:30’da Yapı Kredi bomontiada’da!

  • 4. Ege Kayacan

Mesele ettiğin şeye bak! Bütün mesele kıyıda köşede kalanlarda, gürültüde kaybolanlarda… Önemsiz gibi görünen, gözden kaçan ve büyük olayların yanında ayrıntı gibi duranlarda…
Modern Sabahlar programı ile hafızalarımıza kazınan başarılı radyocu, bu defa tek kişilik sahne şovu ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Usta komedyen, yılların radyocusu Ege Kayacan bugün 21:45’te BKM Mutfak Çarşı’da sahne alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir