Efrahim: Eski NASA Çalışanı Edward Snowden’ın Uzaylı Keşifleriyle İlgili Açıklamaları Gündeme Oturdu!
Başlıklar

Eski NASA Çalışanı Edward Snowden’ın Uzaylı Keşifleriyle İlgili Açıklamaları Gündeme Oturdu!

Eski bir National Sacurity Agency (NASA) çalışanı olan Edward Snowden, bir süredir çeşitli sebeplerden ötürü Rusya’da yaşamına devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri tarafından casus olmak ile suçlanan Snowden, NASA’nın bazı bilgi ve çalışmalarını açığa çıkarmak, başka kaynaklar ile paylaşmak sebebi ile suçlanıyordu. Snowden’in yaptığı son açıklamalar ise yıllar sonra kendisini tekrar gündeme oturttu ve NASA’nın bilinmeyen sırlarını ortaya döktü.

2013 yılından bu yana Rusya’da yaşantısına devam etmek zorunda kalan eski NASA çalışanı Edward Snowden, ABD hükumeti tarafından NASA’nın sırlarını ortaya dökmesi ile suçlanıyordu. Bu sebepten ötürü Rusya’da hayatına devam eden Snowden, geçtiğimiz günlerde Amerikalı komedyen Joe Rogan’ın popüler podcast programına konuk olmuştu. Programa yakın bir zaman önce yayımladığı biyografi kitabı Parmanent Record sebebi ile katılan Snowden, konuşmanın devamında çok dikkat çekici atıflarda bulundu. 2 saat 49 dakikadan oluşan bu podcast bölümünde Parmanent Records haricinde pek çok konuya da değinildi elbette. Bunlardan bir tanesi de Snowden’in yıllar önce uzaklaştırıldığı NASA’da dikkatini çeken ABD derin devleti ve uzaylılar hakkında yaptığı çarpıcı açıklamalar oldu.

ABD’nin 51. Bölge’de yürüttükleri çalışmalar ve uzaylılar ile alakalı olarak teoriler günden güne çoğalmakta bildiğiniz gibi. Henüz çok yakın tarihler önce karşılaştığımız başarısız olan 51. Bölge Baskını, hemen ardından ABD’nin bulduğunu iddia ettiği ufo… Bunun gibi pek çok araştırma ve olay kayıtlara geçmiş durumda. Ancak halen uzaylılara dair net bir ifade belirtilmiyor.

Snowden, konuk olduğu Joe Rogan’ın programında tam olarak bu konulara değindi ve uzaylılar ile ilgili pek çok araştırma yapıldığını, ancak ABD’nin hiçbir kayıtlı sisteminde, uzaylılar ile ilgili olarak kayda girilmiş herhangi bir bilgi olmadığını belirtti.

Bunun haricinde güvenlik ajansının hala bir parçası olduğu için tüm sistemlere kolayca ulaşabildiğini ve kendisinden herhangi bir veriyi saklayamayacaklarını öne sürdü. Şayet böyle bir veri gizlemesi yapıldıysa da bunun oldukça usta bir şekilde yapılmış olabileceğini de ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir