Yasin Ekmekci: Çekici Giyinmek İstiyorum Ne Yapmalıyım
Başlıklar

Çekici Giyinmek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Nasıl çekici giyinilir? Çekici giyinmenin püf noktaları nelerdir? Bu konuda tüm bilinmeyenleri ve diğer tüm detayları sizin için detaylı bir şekilde araştırdık. İşte detaylar burada…

Bu oldukça detaylı bir sorudur. Bu sebepten birden fazla başlık altında inceleyebiliriz. Öncelikle nasıl dikkat çekici giyinilir sorusundan daha önemli bir soru ile başlayabiliriz. Nasıl dikkat çekici olunur? Bu soru bütün cevapları içerisinde barındırdığı için bundan bahsedebiliriz.

Dikkat Çekici Olmanın Püf Noktaları

Olduğundan daha farklı bir insan gibi davranmak dikkat çekici olmanın ilk adımı olarak olduğu düşünülüyor. Artık sosyal medyada ve yaşantımız içerisinde hiç olmadığımız insanlar gibi davranmaya çalışıyoruz. Bu durum bizi daha gizemli ve ulaşılmaz kılsa da herkes böyle yaşadığı için önemini kaybetmeye başlıyor. O sebepten öncelikle kendiniz olun! Böylece sizi ilerleyen zamanlarda yorucu özelliklerinizden sıyrılabilirsiniz. Bol bol gülümseyin, paylaşımcı olun ve dikkat çekmenin ilk kuralı olan giyiminize özen gösterin.

Dikkat Çekici Giyinmek

Kadınlar için bu durum dekolte yada gizli dekolte şeklinde algılanmamalıdır. Her zaman için uygun ve yerinde seçilmiş kombinler sizin o ortamda dikkat çekici olmanızı sağlayabilir. Bunun için stil programlarına göz atmanıza gerek yok. İnternette basit bir araştırma ile evinizde bulunan ürünlerle nasıl dikkat çekici görünebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse kahverengi bir ceketiniz olduğunu varsayalım. Basit bir araştırma ile onu nasıl kombinleyeceğinizi görebilirsiniz. İnternette kahverengi kıyafet kombinleri araması yaptığınız zaman bile pek çok farklı seçenek karşınıza çıkacaktır. Bunlar arasından sizin için uygun olduğunu düşündüklerinizi giyebilirsiniz. Bu sayede dikkat çekici giyinmenin ilk adımını atmış olursunuz.

Ağırlığı Kaybetmeyin

Dikkat çekici giyinmek için iki yorum yapılabilir. Bir herkesin giyindiğinin daha güzel ve akılda kalıcısını giyinmek dikkat çekici giyinmektir. Aynı şekilde herkesten farklı ve ağırlığa uygun giyinmemekte dikkat çekici giyinmektir. İkinci seçenekten uzak durun. Herkesin elbise ile gittiği bir toplantı yada özel bir güne kırmızı tonlarında elbise ile gitmek dikkat çekici giyinmektir. Pembe spor ayakkabı ile gitmekte dikkat çekici giyinmektir. İkisinde de parmakla gösterilirsiniz. Tabi ki bunlar arasında çok basit ama çok önemli bir fark bulunmaktadır ki o da size insanların gülmüyor yada bıyık altından gülüyor oluşudur. O sebeple bulunduğunuz ortamın ağırlığına uygun kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir