Efrahim: Acun Ilıcalı ile YouTuber Orkun Işıtmak Yeni Bir Proje İçin Bir Araya Geliyor!
Başlıklar

Acun Ilıcalı ile YouTuber Orkun Işıtmak Yeni Bir Proje İçin Bir Araya Geliyor!

Uzun bir süredir Acun Ilıcalı’nın YouTuberlar için yeni bir projesi olduğu ve bu büyük projenin çok ses getireceği duyuluyordu. Ancak bugüne kadar ortada somut bir adım görememiştik. Aldığımız son haberlere göre Ilıcalı, bu projeyi hızlandırmaya başlamış ve Orkun Işıtmak ile beraber yürütmeye karar vermiş.

Orkun Işıtmak ile Acun Ilıcalı’nın birlikte yürütecekleri proje hakkında paylaşılan somut bilgiler, bir yarışma programı içeriği hazırlandığı yönünde. Ilıcalı programın yapımcılığını üstlenirken popüler YouTuber Orkun Işıtmak yarışmada sunucu olarak görev yapacak.

Orkun Işıtmak’ın sunuculuğunu üstleneceği yarışmanın ismi Exathlon. Exatlon’da dört ülkenin yarışılacağı ve tıpkı Survivor yarışmasında olduğu gibi Ünlüler ve Gönüllüler şeklinde iki takıma bölüneceği biliniyor. Bu takımlardaki oyuncular aynı zamanda bireysel şampiyonluk için de yarışlarını sürdürecekler. Bu haliyle baktığımızda bayağı Survivor gibi görünüyor, değil mi?

Aslında baktığımız zaman Exathlon’un konsepti Survivor’dan çok da farklı değil. Acun Medya’nın Meksika ve Romanya’da yayınlanmaya devam eden yarışması yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kırmayı sürdürüyor ve o ülkelerde büyük bir popülerlik yakalamış görünüyor. ABD gibi çeşitli ülkelerde de yayına girecek olan bu programın Survivor ile bilindiği kadarıyla en büyük farkı, Exathlon’un daha spora dayanan bir yarışma olduğudur. Ancak genel hatlarıyla iki yarışma pek çok noktada birbirlerine benziyorlar.

Acun Ilıcalı yarışma ile ilgili olarak yaptığı bir açıklamada, “Olağanüstü ses getirecek bir proje, çocuklar çok enerjik,” dedi. Fakat yarışmada kimlerin yer alacağına dair bir bilgi henüz yok. Ayrıca Survivor’dan ne gibi noktalarda ayrılacağı da kesin olarak bilinmiyor.

Programın hangi kanalda yayınlanacağı da şimdilik bir merak konusu. Çünkü Ilıcalı’nın açıklaması üzerine TV8’de şimdilik boş bir saat görünmüyor. O yüzden program TV8,5’ta ya da başka bir kanalda mı yayınlanacak yahut YouTube gibi bir platforma taşınma şansı olabilir mi, önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir