Efrahim: GTA 6’dan Sızdırıldığı İddia Edilen 1 Saniyelik Gizemli Bir Video Ortaya Çıktı!
Başlıklar

GTA 6’dan Sızdırıldığı İddia Edilen 1 Saniyelik Gizemli Bir Video Ortaya Çıktı!

Bildiğiniz üzere Rockstar Games’in yıllardır kullanıcılarına duyurduğu ve adeta bir sır gibi sakladığı GTA 6’nın çalışmalarını sürdürüyor. Bir projeyi bu kadar gizli yürütmenin de olumsuz pek çok özelliği ile karşılaşıyorlar elbette. Hemen hemen her ay en az birkaç tane GTA 6’ya dair yalan yanlış haber ile karşılaşabiliyoruz. Ancak aldığımız son haberler bizi epey şüphede bıraktı; doğru ya da yanlışlığına emin olamadığımız, GTA 6’dan olduğu iddia edilen bir saniyelik gizemli bir video ile karşılaştık.

Ünlü oyun firması Rockstar Games, GTA 6’ya dair adeta ser verip sır vermemekte ısrarcı olmaya devam ediyor. Hiçbir şekilde en ufak bir bilgi dahi vermeyen firma, GTA 6 bekleyenlerini tam manasıyla ekranlara sarmış halde. Oyun ile ilgili küçücük dahi bir bilgi olsa almayı bekleyen pek çok insan, ortaya atılan doğruluğu ispatlanamamış sayısız bilgi ile merakını gidermeyi oyalıyor.

Son olarak gelen bilgilere göre, internette paylaşılmış 1 saniyelik kötü çekimli bir videonun, GTA 6’ya ait olduğu iddia ediliyor. Haber ile ilgili daha fazla ayrıntı olmamak ile beraber videoyu incelediğimizde epeyce bir şüpheye düşüyoruz. Çünkü oldukça kalitesiz çekilmiş olması ve hızlıca çekilmesi bizi bu düşünceye itiyor. Eğer videoda paylaşılan görüntünün gerçekten GTA 6’ya ait olduğu düşünürsek şayet, daha önce ortaya atılan pek çok iddia doğru oluyor ve oyun önceden de iddia edildiği gibi Vice City’de geçiyor. Paylaşılan kısa videoyu seyrettiğimizde, karakterin bulunduğu mekanın Miami olduğunu anlayabiliyoruz.

Fakat bir yandan da paylaşılan görüntünün sahte olma olasılığı oldukça yüksek tabii. Videoyu çeken kişinin başka bir GTA sürümünü modifiye edip, kasıtlı olarak bulanık ve 1 saniye çekmiş olma olasılığı da göz önünde tutuluyor. Ancak doğru ya da yanlış, bu gibi pek çok haber GTA 6’nın değerini katbekat yükseltmekle beraber oyuna olan beklentimizi de gittikçe arttırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir