Efrahim: BluTV'nin En Beğenilen 4 Orijinal Yapımı
Yaşam/Hobi

BluTV’nin En Beğenilen 4 Orijinal Yapımı

  • 1. Bozkır

Oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran, Bige Önal ve Altan Erkekli’nin yer aldığı Blu TV özel yapım yerli dizilerinden birisi Bozkır. Mor Menekşeler ve Eski Hikaye gibi yerli dizilerin senaryolarını kaleme alan ve aynı zamanda mizah çalışmaları ile tanınan Levent Cantek’in eserinden uyarlanan dizinin senaryosunu Ali Demirel ve Barış Erdoğan beraber yazdı. Yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturuyor. Dizinin hikayesi ise baş komiser Seyfi ile genç polis Nuri Pamir’in Bozkır’da bir çocuk cinayeti ile karşı karşıya kalmaları ile başlıyor. Dizinin bölüm sayısı 10 ve 10. bölümde final verdi.

  • 2. Masum 

Drama, polisiye – suç türündeki Blu TV özel yapım yerli dizilerinden bir diğeri ise Masum. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Ali Atay, Okan Yalabık, Nur Sürer, Serkan Keskin ve Tülin Özen yer alıyor. Berkun Oya’nın ‘Bayrak’ adlı oyunundan uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Seren Yüce oturuyor. Bu dizide kimin masum olduğunu bulmakta zorlanacaksınız. 

  • 3. Bartu Ben

Drama – komedi türündeki bu dizinin yönetmenliğini ‘Kelebekler’ filminde Bartu Küçükçağlayan ile beraber çalışan Tolga Karaçelik yapıyor. Başrol koltuğunda da oturan Bartu Küçükçağlayan, aynı zamanda dizinin senaryosunu yazıyor. Yine Küçükçağlayan’dan gelen bilgilere göre dizinin ikinci sezonunun gelecek sene çekilmesi bekleniyor.

  • 4. Behzat Ç.

Çok sevilen dizi Behzat Ç. 4. sezonu ile 7 senelik aradan sonra tekrar seyircileri ile buluştu. İlk sezonu 9 bölüm süren sevilen yapımın çok yakın bir tarihte yeni sezonunun da çekileceği biliniyor.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir