Efrahim: Efsane Dizi Friends HBO Max Ekranlarında Geri Dönüyor!
Başlıklar

Efsane Dizi Friends HBO Max Ekranlarında Geri Dönüyor!

ABD kaynaklı haber sitesi Hollywood Reporter’ın paylaştığı bir habere göre, efsane sit-com dizisi Friends HBO Max ekranlarında sevenleriyle uzun bir aranın ardından tekrar buluşmak için hazırlanıyor. WarnerBros’un yayın haklarını elinde tuttuğu Friends dizisi, HBO Max işbirliği ile beraber özel bir bölüm ile ekranlara gelecek.

1994 yılında hayatımıza giren ve 10 yıla 236 bölümlük efsane bir arşiv bırakan Friends, birçok eleştirmene ve izleyiciye göre tüm zamanların en başarılı komedi dizisi olarak kabul edilmek ile beraber alanında da çığır açmış bir kabul ediliyor. Tüm dünyada büyük bir kitle yakalamayı başarmış olan Friends, başta How I Met Your Mother’a ilham kaynağı olması ile kendinden sonra gelen sit-com dizilerine de büyük bir yön verdi diyebiliriz. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen asla eskimemeyi başaran dili ve kendine has üslubu ile Friends hala daha birçoğumuzun hayatında oldukça önemli bir yerde bulunuyor.

HBO Max, Friends dizisini tekrar mı çekiyor?

Efsane dizi Friends 25. yıldönümünü kutlar iken ABD kaynaklı haber sitesi Hollywood Reporter’ın paylaştığı bilgiler, HBO Max kanalının Friends’i tekrar ekranlara taşımak için kollarını sıvadığını iddia ediyor.

Önceki haftalarda dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Jennifer Aniston’un İnstagram’da paylaştığı bir fotoğraf dahilinde, Friends ile ilgili yeni gelişmeler olduğunu öğrenmiştik. Aniston’ın paylaştığı fotoğrafta Friends’in çekirdek kadrosu yıllar sonra tekrar bir araya gelmişti. Hal böyle iken dizinin yeniden çekilip çekilmeyeceği ile ilgili tartışmalar ortaya çıktı.

Bütün bunların ardından Hollywood Reporter, WarnerBros ile anlaşma sağlayan HBO Max’in özel bir Friends bölümü yapmak için çalışmalara başladığını öne sürdü. Ancak şimdilik ortada daha somut bir bilgi yok. Çalışmaların hangi aşamada olduğu, çekimlere başlanıp başlanmadığı ve ne zaman gösterime gireceği ile ilgili ayrıntılar da henüz paylaşılmış değil.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir