Efrahim: Ekim Ayında Dergilik’te Okuyabileceğiniz En Eğlenceli 4 Dergi
Mizah

Ekim Ayında Dergilik’te Okuyabileceğiniz En Eğlenceli 4 Dergi

Bildiğiniz üzere Turkcell’in geliştirmiş olduğu Dergilik aplikasyonu oldukça kaliteli dergileri bünyesinde göstermek ile beraber özel olarak Dergilik’te yayımlanan dergilere de destek veriyor. Özellikle de mizah kategorisi için oluşturmuş oldukları başarılı arşivleri ile büyük beğeni kazanan Dergilik uygulamasında görebileceğiniz Ekim ayında çıkan en eğlenceli dergileri bir araya getirdik. Hadi hep beraber bakalım!

  • 1. Met Üst

Karikatürist ve şair kimlikleri ile tanıdığımız usta sanatçı Metin Üstündağ’ın tek başına hazırladığı Met Üst dergisi bu ay da edebiyat, karikatür ve aforizma severleri kendisine çekmeyi başarıyor. Üstündağ’ın genellikle eski çalışmalarını bir araya getirdiği bu kişisel dergi, daha kapağında yazan aforizma ile bile okuyucunun gönlünü kolayca kazanıyor:

“Bugün dayanabilirsen yarın daha az acıtıyor. Ertesi gün zaten geçiyor.”

  • 2. Postkes

Geçtiğimiz yıllarda kapanan Gırgır dergisinin arka kapak çizeri Deniz Kestane tarafından oluşturulan bu mizah dergisi gün geçtikçe büyümeye ve yeni yazar – çizerleri bünyesine katmakla yoluna devam ediyor. Deniz Kestane, Şeref Efendiler, Cengiz Üstün, Çağdaş Ural, Bruder Martini gibi isimleri bir araya getiren dergiye muhakkak bir göz atmalısınız!

  • 3. Süper Penguen

Penguen dergisi kurucuları Erdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem tarafından kurulan Süper Penguen, çocukları da mizah dergisi kültürüne alıştırmak ve onları da güldürmek için oluşturulmuş bir dergi. Yani çocuklarınıza gönül rahatlığıyla okutabilirsiniz! Ayrıca Süper Penguen’in bu ayki kapağında Cartoon Network’ün sevilen dizisi Kral Şakir var.

  • 4. Bayan Yanı

Bayilerden de satın alabileceğiniz Bayan Yanı dergisinin dijital versiyonunu Dergilik’ten indirmeniz mümkün! Bu ay da sözünü esirgemeyen kadınları bir araya getiren başarılı dergi, yalnızca ülkemizde değil dünyada dahi eşi benzeri olmayan bir iş ortaya koyuyor. Yalnızca kadınların söz sahibi olduğu bir kültür – mizah dergisi ile okuyucularını selamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir