Efrahim: El Camino: A Breaking Bad Movie’den Yepyeni Bir Tanıtım Yayınlandı!
Sanat

El Camino: A Breaking Bad Movie’den Yepyeni Bir Tanıtım Yayınlandı!

Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Breaking Bad filmi El Camino: A Breaking Bad Movie’den yeni bir tanıtım filmi yayınlayan Netflix, adeta izleyicilerin nabzıyla oynuyor!

Bir süre öncesine kadar daha filmin yapılıp yapılamayacağı izleyiciler tarafından tartışılırken, dizide Saul Goodman’ı canlandıran Bob Odenkirk bir açıklama yapmıştı:

Bunun hakkında çok farklı şeyler duydum, ancak Breaking Bad‘in filmiyle ilgili heyecanlıyım. Onu görmek için sabırsızlanıyorum. İnanması çok zor ama hali hazırda filmi çektiler. Ne dediğimi anlıyor musun? Nasıl gizli tuttular? Ama tuttular. Filmi gizli tutarak inanılmaz bir iş yaptılar.

Yani bayağı bayağı filmi gizli saklı bir şekilde çekmişlerdi. Ardındansa hızlı bir şekilde filmin tanıtımları ekranlarda dönmeye başladı.

Hazırlanan son tanıtım filminde Jessie Pinkman’ın dizi boyunca yaşadığı zor anları bir kolaj halinde bizlere sunan yapım, aslında yeni filmin Jessie Pinkman üzerinden anlatılacağının da habercisi olarak nitelendiriliyor. Çünkü şu ana dek çıkmış olan bütün tanıtım materyalleri bunu işaret ediyor.

Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan tarafından yazılmış ve yönetilmiş olan El Camino: A Breaking Bad Movie bilindiği kadarıyla diziden hemen sonrasında yaşananları; yani hem kendisini esir tutan suçlulardan hem de kanundan kaçan Jessie Pinkman’ı anlatacağı tahmin ediliyor.

Filmin oyuncu kadrosu nasıl olacak?

Dizide Jessie Pinkman’a hayat veren Aaron Paul’un rolü aldığı kesin olarak kabul edilse de dizinin asıl starı olan Walter White karakterine hayat vermiş Bryan Cranston’un kadroda yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Ayrıca Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Charles Baker, Matt Jones ve Robert Forster gibi isimlerin de dizide can verdikleri karakterler ile filmde de görülmesi bekleniyor.

Son olarak Skinny Pete karakterini canlandıran Charles Baker’in de kadroda olduğu kesin olarak biliniyor.

El Camino: A Breaking Bad Movie, 11 Ekim tarihinde Netflix’te gösterilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir